Od wielu lat prowadzę wraz z mężem duży zakład krawiecki, jednak dopiero od niedawna zajmujemy się fachowym projektowaniem oraz produkowaniem wstążek różnego typu. Trzy lata temu zauważyliśmy ogromny popyt na produkty personalizowane, więc zakupiliśmy nowe maszyny typograficzne, dzięki którym na naszych materiałach umieszczamy dowolne napisy, wzory i obrazy. Myśleliśmy, że najlepiej będą sprzedawały się naszej koszulki, jednak szybko przekonaliśmy się o potrzebie produkcji na szeroką skalę… wstążek!

Sprzedaż wstążek z nadrukami

wstążki z nadrukiem logoOczywiście wszelkiego rodzaju tasiemki towarzyszą naszej pracy na co dzień, a ich sprzedaż nigdy nie była naszym głównym źródłem dochodów, jednak inaczej wygląda kwestia produktów personalizowanych. Chodzi w szczególności o drukowanie na konkretnych wstążkach różnego rodzaju napisów i grafik. Tego typu usługa jest zamawiana głównie przez sklepy branżowe oraz producentów obuwia odzieży i kosmetyków. Nie brakuje wśród naszych klientów także firm usługowych. Niedawno bardzo duże zamówienie realizowaliśmy dla branży ubezpieczeniowej. Najlepiej sprzedają się oczywiście wstążki z nadrukiem logo, ponieważ stanowią one świetny element kształtowania pozytywnego wizerunku danej firmy. Od dawna wiadomo, że każda, nawet najmniejsza powierzchnia, jest warta tego, aby ją wykorzystać do promocji swojej marki. Klienci często, mając w ręku dany produkt, zwracają uwagę na to, w jaki sposób został on zapakowany. Liczy się w tym względzie nade wszystko estetyka i jakość wykonania. Naszej wstążki są produkowane ze sprawdzonego materiału, jakim jest satyna, zaś nadruki mogą być zarówno jedno-, jak i dwustronne. Klient ma bardzo wiele opcji do wyboru. To od niego zależy, nie tylko długość i szerokość towaru, ale także jego kolor i czcionka, którą będzie wykonany nadruk. Osoby, które nie potrafią same zdecydować, co zrobić, aby finalny produkt wyglądał jak najlepiej, mogą skorzystać w proponowanych przez nas nieodpłatnych konsultacji z grafikami. Realizujemy bardzo różne zamówienia i nie muszą one dotyczyć hurtowych ilości. Warto zadzwonić i dopytać naszych konsultantów o szczegóły oferty.

W naszym zakładzie krawieckim szyjemy nie tylko koszulki i spodnie, ale także wstążki. To właśnie one od kilku lat zajmują większość naszych linii produkcyjnych, ponieważ bardzo dobrze się sprzedają. Oprócz najzwyklejszych tasiemek służących do pakowania produktów, oferujemy naszym klientom także produkty personalizowane. Najchętniej konsumenci sięgają po tasiemki z nadrukami logo.