Czy Polska jest krajem biednym czy bogatym? Sądząc po tym, jak się rozwija, uważam, że zdecydowanie tym drugim. Niemalże co drugi dom widać, że jest bardzo bogaty i ma elementy, z których wynika, że mieszkańcy zarabiają nie małą sumę pieniędzy. Nie mówiąc o tym, jak są zbudowane i co znajduje się w apartamentach, w których mieszkają bogaci biznesmeni wielkich miast. Zastanawiało Was jak jest w środku? Mnie bardzo!

Wnętrze luksusowego apartamentu

luksusowe apartamentyW związku z tym, że chciałam bardzo zobaczyć, jak wygląda wnętrze takiego apartamentu, postanowiłam udać się na rozmowę kwalifikacyjną do jednej z firm kłamiąc w moim CV na temat moich osiągnięć. Zrobiłam to tylko dlatego, aby zobaczyć jak jest w środku. Był to taki szalony test. Już opowiadam co w środku zobaczyłam. Takie luksusowe apartamenty są naprawdę ładne w środku. Wnętrze zaprojektowane jest w stylu minimalistycznym oraz nowoczesnym. te luksusowe apartamenty lśnią czystością. Podejrzewam, że na stałe pracuje tutaj ekipa sprzątająca, ponieważ patrząc na przeszkolone drzwi oraz okna, nie widnieje ani ślad po smudze, która przecież jest często spotykana na szybach. W apartamencie znajdują się nowoczesne i szybkie windy, dzięki którym szybko przedostaniemy się na określone piętro. Są również schody, ale nie opłaca się po niech wchodzić, chociaż – jak kto woli! Na podłodze widnieją śliczne jasne pytki, które odbijają światło, co sprawia iż dany apartament jest nieco bardziej przestrzenny. Nie brakuje tutaj również roślinności w wysokich doniczkach, która sprawia, że klimat apartamentu nie jest aż tak bardzo surowy. Rośliny zielone dają ciepło oraz tlen. Wszystkie łazienki oraz salony posiadają dobre urządzenia i meble. W holu można się rozsiąść na wygodnej kanapie, która przeznaczona jest dla klientów i pracowników. Gdybym miała odpowiednie kwalifikacje, chętnie bym tu popracowała, a nawet zamieszkała. Niestety wynajem lub zakup takiego luksusowego apartamentu przeznaczony jest dla najbardziej bogatych osób w mieście. Z resztą, nigdy nie wiadomo co mnie spotka w życiu – może znajdę bogatego faceta?

Rozmowa kwalifikacyjna mi się oczywiście nie powiodła, ale nie żałuje tych chwil, które miałam okazję spędzić w tym luksusowym apartamencie, ponieważ one dały mi wgląd na to, w jaki sposób żyją i pracują osoby bogate w tych miejscach. Zafascynowało mnie to miejsce. Żałuję, że nie stać mnie na wynajem luksusowego apartamentu chociaż na jedną dobę. Będę musiała wziąć się do pracy, to może moje marzenia o mieszkaniu tutaj się spełnią.