System centralnego ogrzewania to najpopularniejszy system grzewczy w naszych domach. Centralne ogrzewanie zapewnia nam nie tylko komfort cieplny w czasie zimnych dni, ale też pozwala na bezproblemowe sterowanie nim i utrzymywanie temperatury na pożądanym przez nas poziomie. Do najważniejszych elementów centralnego ogrzewania nalezą grzejniki.

Co nam oferuje Irsap?

grzejniki irsapElementy grzejne bywają widoczne, a co za tym idzie potrafią zajmować sporo wolnej przestrzeni. Mimo to można je dobrać w taki sposób, aby były praktyczne i stanowiły dekorację pomieszczenia. Dotyczy to wszystkich rodzajów grzejników – łazienkowych, czy też pokojowych. Jeżeli zależy nam na oryginalnym i wyjątkowym designie, a zarazem na wysokiej jakości i trwałości, warto przyjrzeć się jednemu z najbardziej rozpoznawalnych włoskich producentów grzejników – Irsap. Firma ta jest bez wątpienia synonimem jakości. Dość szybko zdobyła uznanie na rynku, zostając laureatem licznych nagród. Nie bez powodu – Irsap uchodzi za kopalnię inspiracji. Producent oferuje różnorodne kolory i kształty, dzięki czemu grzejniki stanowią nieszablonowy element wyposażenia wnętrz. Co najważniejsze, w procesie produkcji firma wykorzystuje najlepsze jakościowo materiały, gwarantującym tym sposobem trwałość użytkowania. Zatem warto przyjrzeć się, jakie grzejniki Irsap posiada w swojej ofercie. Do cenionych grzejników łazienkowych należą między innymi klasyczne Ares, Venus chrom, Ares chrom, Flato 2, oraz Baia. W ofercie odnajdziemy również te o modernistycznym kształcie – Quadraqua, Tratto, Evo, Relax, Sequenze, Dedalo oraz Forma. Ciekawostką jest fakt, iż wiele grzejników wyposażonych jest w system podłączenia hydraulicznego, gwarantujący estetykę oraz łatwość instalacji. Do montażu producent rekomenduje tylko oryginalne akcesoria, takie jak zawory termostatyczne, odcinające, głowie termostatyczne, uchwyty oraz funkcjonalne wieszaki. Ponadto posiadają zestaw uchwytów w kolorze grzejnika i odpowietrznik. Producent zapewnia o wszystkich potrzebnych certyfikatach energetycznych, środowiskowych oraz dopuszczeniach higienicznych. Natomiast grzejniki pokojowe potrafią uczynić całą przestrzeń ciepłą i piękną. Dzięki różnorodności form, kolorów, wymiarów i mocy bez problemu dobierzemy grzejnik do każdego mieszkania bądź domu. Firma posiada w ofercie także elektryczne grzejniki, które można użytkować zarówno zimą, jak i latem. Specjalne grzałki zapobiegają przegrzaniu oraz zamarzaniu grzejnika. Elektryczne grzejniki Irsap są grzejnikami drabinkowymi z tradycyjną grzałką. Przez wiele lat zyskały uznanie klientów.

Irsap to bez wątpienia włoski lider w produkcji grzejników. Producent na pierwszym miejscu stawia niezawodność, trwałość jakość oraz dbanie o środowisko. Asortyment firmy jest szeroki – obejmuje grzejniki do każdego pomieszczenia. Duża oferta kształtów, wymiarów i mocy pozwoli wybrać grzejnik pasujący do każdego wnętrza, a świetne kolory stworzą niepowtarzalny styl.