Moja siostra organizowała jakiś czas temu wesele. Było bardzo udane. Świetnie się wybawiłam. Już dawno nigdzie nie wychodziłam bo moja praca ostatnio jest bardzo wymagająca i sporo wyjeżdżała. Oczywiście wesele siostry było zaznaczone w kalendarzu i tak ułożyłam sobie wszystkie zawodowe obowiązki żeby móc wziąć kilka dni wolnego specjalnie na tą ważna rodzinną uroczystość. Jestem bardzo zżyta z moją siostrą. Zawsze mogłyśmy na sobie polegać i nie wyobrażałam sobie żeby jej nie towarzyszyć w tym pięknym dniu. Wszystko siostra miała zaplanowane.

Weselny dj spodobał się gościom

dj na wesele kujawsko pomorskieNajbardziej cieszyłam się, że siostra skorzystała z mojego polecenia odnośnie muzyka. Siostra chciała zatrudnić na swoje wesele zespół muzyczny ale jej odradzałam. Poleciłam za to bardzo dobrego i sprawdzonego dja, który jest świetny w swojej pracy. Kilka moich przyjaciółek korzystało z jego usług i zawsze były zadowolone. Kiedy dowiedziały się, że moja siostra bierze ślub same dały mi na niego namiary. Dj na wesele kujawsko pomorskie zrobił na siostrze dobre wrażenie. Okazało się, ze kiedyś także byli na weselu prowadzonym przez niego i świetnie się bawili. Wiedzieli jak pracuje i jak angażuje się w swoje obowiązki. Cena za jego pracę nie była wygórowana. Od razu na spotkaniu podpisali z nim umowę, żeby zaklepać termin. Nawet nie sądziłam, że ślub trzeba organizować z takim wyprzedzeniem żeby wszystko mieć już zaplanowane i dograne. Ślub i wesele były przepiękne. Wszystko się udało. Młodzi byli bardzo zadowoleni. Goście dopisali tak samo jak pogoda. Dj dobrze wykonywał swoją pracę. Goście go chwalili. Zabawa była do białego rana. Muzyka, którą dj puszczał była dopasowana do wszystkich gości. Było sporo nowych kawałków dosyć szybkich ale także starszych i wolniejszych. Każdy znalazł coś dla siebie. Parkiet praktycznie zawsze był zapełniony jak grała muzyka. Jedynie dj robił przerwy na posiłki ale nie były one za długie i nie trzeba było go prosić żeby rozkręcał wesele.

Wszystko wykonywał intuicyjnie i to się gościom jak również mnie bardzo podobało. Byłam zadowolona, że moja siostra miała takie piękne wesele. Sama w przyszłości chciałabym mieć takie wesele. Na razie muszę kogoś poznać, z kim chciałabym się wiązać na stałe. W dzisiejszych czasach w cale nie jest to takie proste. Najważniejsze, że mam dobrego dja i jak tylko pojawi się jakiś narzeczony to będę wiedziała kto zagra na naszym weselu. Na pewno chętnie będę m=polecać usługi dja dalej wśród znajomych bo warto polecać dobre i zaangażowane osoby w swoją pracę.