Niedawno zrobiłam przegląd swojej szafy, by przygotować się na nowy sezon. Chociaż staram się na bieżąco sprzedawać rzeczy, których już nie noszę, czasami jeszcze znajduję coś, co przestało mi się podobać lub nie pasuje do mojego nowego stylu. Porządki zrobiłam również w obuwiu. Doszłam do wniosku, że przydałyby mi się jakieś ciekawe buty, które mogłabym zakładać na różne okazje. Cenię sobie wygodę i to właśnie nią kieruję się podczas takich zakupów. Nie bez znaczenia jest dla mnie jednak piękny styl i elegancja.

Ciekawe stylizacje z niebieskimi balerinami

stylowe niebieskie baleriny damskieNa co dzień lubię takie stylizacje, które łączą w sobie elementy casualowe z elegancją. Taki strój wydaje mi się oryginalny i urozmaicony, a przy okazji robi dobre wrażenie na napotykanych osobach. Postanowiłam więc poszukać butów, które dobrze sprawdzą się do noszenia na co dzień. Często wybieram dosyć stonowane kolory, na przykład beże, brązy, szarości. Pomyślałam, że piękne buty mogą stanowić urozmaicenie mojego stroju. Moją uwagę przyciągnęły stylowe niebieskie baleriny damskie. Od razu pomyślałam, że taki kolor doskonale pasuje do ubrań, które mam w swojej szafie. Kiedy tylko wybrałam sobie nowe buty, zaczęłam w wyobraźni komponować różne stylizacje. Dobrze będą wyglądały jasne materiałowe spodnie połączone z białą albo czarną koszulką. W takim przypadku niebieskie buty będą stanowiły urozmaicenie całości. Często wybieram również niebieskie dżinsy, do których mogę zakładać najróżniejsze koszule czy bluzki. W takim zestawieniu nowe baleriny będą dopełniały całość, dodając jej nieco elegancji. Największą zaletą takich butów jest ich uniwersalność. Można je założyć do niemal każdego stroju – od letniej sukienki, przez kreację wieczorową, po dżinsy czy chinosy z koszulką. Bardzo lubię niebieski kolor, jednak miałam wcześniej niewiele rzeczy o takiej barwie. Postanowiłam to zmienić, od butów zaczynając. Głęboki kolor sprawia, że prezentują się one elegancko.

Podczas tworzenia swoich stylizacji staram się zwracać uwagę na wszystkie detale. To znacznie ułatwia skomponowanie takiego zestawienia, w którym wszystko dobrze do siebie pasuje. Uważam, że warto mieć w swojej garderobie uniwersalne elementy, ponieważ możemy je łączyć z wieloma rzeczami i zawsze wyglądają dobrze. Do takich należą baleriny – są to buty świetne zarówno na co dzień, jak również na specjalne okazje. Jednocześnie są one bardzo wygodne, co jest niezwykle ważne. Bardzo często muszę spędzić w takich butach sporo czasu, więc zależy mi na tym, by czuć się w nich komfortowo.