Podjęłam ostatnio decyzję o remoncie łazienki mojej babci. Jest to osoba, która bardzo dużo zrobiła w moim życiu, bym w przyszłości miała jak najlepsze warunki na podjęcia dobrej pracy. Dlatego tak bardzo zależało mi na tym, by miała dostęp do nowoczesnej łazienki, w której będzie mogła z uśmiechem się myć. Jej stara łazienka była w fatalnym stanie, bo babcia nigdy nie miała pieniędzy na remont generalny. Postanowiłam to zmienić, a przede wszystkim wymienić starą wannę na nowoczesny prysznic.

O wyborze baterii prysznicowej w stylu retro

bateria prysznicowa retroZależało mi na tym, by babcia miała dostęp do nowoczesnej łazienki z której mogłaby korzystać długimi latami. Dlatego zanim wynajęłam fachowców, musiałam zastanowić się nad stylem w jakim urządzić całą łazienkę. Podjęłam decyzję o stylu retro. Okazało się, że dostępna była stylowa bateria prysznicowa retro. Bardzo mi się spodobała, bo wyglądała naprawdę fantastycznie. Bez namysłu kupiłam ją i postanowiłam, że znajdę kabinę prysznicową, która będzie idealnie pasowała do baterii. Nie było to dużym problemem , bo w moim mieście funkcjonuje wiele biznesów, które zajmują się sprzedażą różnych rozwiązań związanych z prysznicami. Znalazłam bardzo ładną kabinę prysznicową, która powinna przypaść do gustu mojej babci. Znam ja praktycznie na wylot, bo to ona mnie wychowywała, kiedy moi rodzice wyjechali do pracy do Holandii. Dlatego wiedziałam, że ta piękna, brązowa kabina idealnie przypadnie jej do gustu. Zwłaszcza, ze babcia już od jakiegoś czasu mówiła mi, ze chciałaby mieć prysznic. jest osoba bardzo sprawną, dlatego wiedziałam, że nie będzie miała problemu z użytkowaniem prysznica. Zadzwoniłam do kilku miejsc i spytałam się o fachowców. Znalazłam firmę, która obiecała,a że w terminie zamontuje kabinę prysznicową. Wszystko musiała odbyć się w konkretnym czasie, bym mogła doglądać rezultatu prac remontowych. Było dla mnie bardzo ważne, żeby babcia była zadowolona ze zmian, jakie postanowiłam wprowadzić w jej łazience.  Wybrałam komplet idealnych płytek, które będą pięknie podkreślały oryginalny kolor kabiny prysznicowej.

Zajęłam się też przygotowaniem do pomalowania sufitu. Zależało mia na tym, by wszystkie zamówione produkty znalazły się w określonym terminie w domu babci. wyjechała akurat na dwa tygodnie na działkę, więc miałam trochę czasu na przygotowanie niespodzianki. Nie spodziewałam się, że babcia, aż tak się wzruszy. Rzuciła mi się w ramiona ze łzami w oczach. Była zachwycona piękną kabina prysznicową i retro baterią. Powiedziała, ze nie mogła wymarzyć sobie piękniejszej łazienki.

Kategorie: Dom i remont