Latem większość restauracji, pubów oraz kawiarni umożliwia swoim klientom przebywanie na świeżym powietrzu. Tam, gdzie tylko jest to możliwe, organizuje się specjalne, atrakcyjne ogródki, w których przyjemnie można spędzić czas. Ja od kilku lat prowadzę hurtownie mebli do punktów gastronomicznych. Na prośbę moich klientów jakiś czas temu poszerzyłam swoją ofertę o meble, które wykorzystuje się właśnie na świeżym powietrzu. Zainteresowanie takimi meblami jest już teraz ogromne.

Profesjonalne parasole w restauracji

parasol do ogródków piwnychWiosna to nie tylko czas robienia porządków w domach, ogrodach czy w swoich szafach. To też czas intensywnych przygotowań do sezonu hotelarskiego i restauracyjnego. Kiedy tylko robi się ciepło, odwiedzamy tłumnie restauracje i kawiarnie, a także jeździmy po całej Polsce, korzystając z noclegów w hotelach i pensjonatach. Kwiecień jest takim ostatecznym miesiącem, w którym należy przygotować się na zwiększoną liczbę klientów. I to właśnie w tym miesiącu mam najwięcej zamówień ze strony wszystkich lokali gastronomicznych na meble do ogródków. Ci mnie dość mocno zaskoczyło, w tym roku największym zainteresowaniem wśród moich klientów, cieszy się parasol do ogródków piwnych. Takie parasole rozstawia się wszędzie tam, gdzie nie ma dostępu do innego zadaszenia. Parasole do restauracji mają różne wielkości oraz kształty. Duże restauracje i puby kupują ode mnie największe parasole, natomiast mniejsze lokale gastronomiczne decydują się na mniejsze wersje. Profesjonalne parasole do ogródków piwnych wyróżniają się bardzo dużą stabilnością i odpornością na działanie warunków atmosferycznych, w tym intensywnych opadów i wiatrów. W każdym razie i tak restauratorzy na czas zamknięcia swoich lokali zamykają parasole i zabezpieczają przed zniszczeniami. Niektóre parasole pełnią rolę reklamy. Najczęściej są na nich nadrukowane nazwy marek produkujących różne trunki, ale zdarza się też, że właściciele lokali zlecają wykonanie nadruku na parasolach. Ma się na nich wówczas znaleźć nazwa ich restauracji, co też kreatywną formą reklamy.

Od kilku lat prowadzę hurtownię mebli restauracyjnych. Jakiś czas temu musiałam moją ofertę poszerzyć o meble dedykowane do używania na świeżym powietrzu. Są wśród nich również parasole do ogródków letnich w kawiarniach i restauracjach. Do wyboru mam całe mnóstwo różnych wielkości i kształtów takich parasoli. Obecnie to właśnie one cieszą się największym zainteresowaniem moich klientów, którzy kupują nawet kilkanaście sztuk takich profesjonalnych parasoli.

Kategorie: Dom / Ogród