Moja siostra zabrała moje dzieci na wycieczkę do Wrocławia. Sama nie miała dzieci i kiedy tylko miała dzieci i w wolny weekend starała się mnie odciążać. Mój maż pracował za granicą i ja po całym tygodniu z dzieciakami czasem byłam już zmęczona nadmiarem obowiązków, które były na mojej głowie. Moje dzieciaki uwielbiały ciocie Marlena i bardzo chętnie jeździły z nią na każdą wycieczkę i zostawały u niej na noc. Ja w tym czasie mogłam trochę odpocząć sprzątając w domu w ciszy. Dzisiaj Marlena wzięła je na zwiedzanie i festiwal baniek. Podobno festiwal zapowiadał się bardzo dobrze.

Dzieciaki były na festiwalu baniek

niezapomniany pokaz baniek mydlanych we WrocławiuMarlena kiedyś już była na podobnym wydarzeniu i już kiedyś mi wspominała, że musi zabrać następnym razem moje dzieciaki. One uwielbiają puszczać i łapać bańki więc byłam pewna, że na pewno taka wycieczka bardzo im się spodoba. Festiwal baniek był zorganizowany w centrum miasta. Było przygotowanych wiele atrakcji dla dzieci w każdym wieku. Animatorzy rozdawali płyty do robienia baniek a także specjalne kwiatki z których można było za jednym razem robić wiele baniek. Niezapomniany pokaz baniek mydlanych we Wrocławiu był relacjonowany nawet w wiadomościach. Zanim dzieciaki wróciły do mnie do domu mogłam podejrzeć jak to wszystko było zorganizowane. Niestety nie udało mi się w tłumie dzieci i dorosłych odnaleźć mojej siostry z dzieciakami ale byłam przekonana, że dzieciaki wybawiły się za wszystkie czasy. Do domu wróciły bardzo późno i od razu poszły spać. Zdążyły tylko powiedzieć, że bański były duże i piękne i następnym razem muszę z nimi pojechać na festiwal baniek. Dzieciaki zasnęły tylko pomogłam im się przebrać w piżamy a siostra została u nas na noc i pokazała mi wszystkie zdjęcia, które zrobiła podczas tego pokazu. Siostra miała rękę do zdjęć więc wszystkie pięknie się prezentowały. Widziałam moje uśmiechnięte dzieci które biegały za bańkami. Byłam bardzo wdzięczna i szczęśliwa, że siostra tak pięknie organizuje im czas. Dzięki temu nie nudziły się w domu. Miały zapewnione atrakcje i dobrą opiekę a ja nie musiałam się o nie martwić. Postanowiłam poszukać w internecie kiedy i gdzie będzie następny festiwal baniek bo chciała zrobić dzieciakom niespodziankę.

Okazało się, że festiwal będzie za trzy tygodnie również we Wrocławiu. W tym czasie przyjeżdża na urlop mój mąż. Dzięki temu będziemy mogli spędzić wspólnie popołudnie z bańkami. Dzieciaki wszystko na pewno będą tacie opowiadać i pokazywać bo już będą wiedziały co, jak i gdzie. Jestem szczęśliwą mamą i chociaż czasem jestem zmęczona wszystkimi obowiązkami to nie zamieniłabym mojego życia na żadne inne.