Każda z nas szuka szybkiego sposobu aby zniwelować pierwsze oznaki starzenia. Zmarszczki, już nie tak jędrna cera jak kiedyś, matowienie. To tylko parę pojawiających się z biegiem lat problemów. Kiedy ukończymy 25 rok życia nasze komórki wytwarzają mniej kolagenu i elastyny, co sprzyja powstawaniu zmarszczek.  Owal naszej twarzy jest już zupełnie inny a skóra traci swój blask. Czy możemy coś na to zaradzić?

Wyjątkowy masaż twarzy w Białymstoku

endermologia twarzy białystok

Warto zastanowić się, jakie czynniki zewnętrze wpływają na starzenie się skóry? Poza naturalnymi procesami biologicznymi na nasz wygląd i kondycję skóry wpływa wiele czynników zewnętrznych. Co ejst przyczyną starzenia się skóry twarzy? Do najczęstszych z nich należy stres, który sprawia, że cera staje się matowa i poszarzała. Jeśli do tego nie dbamy o odpowiednią ilości snu to worki oraz zasinienia pod oczami są już normą. Na ratunek przychodzi endermologia twarzy białystok, czyli miejsce, gdzie nasza twarz odmłodnieje a my się zrelaksujemy. Jak wygląda starzejąca, zmęczona twarz? Skóra wokół oczu staje się ciemniejsza, a twarz wygląda na starszą. Zła dieta oraz palenie tytoniu sprzyja złej teksturze skóry – jest ona cieńsza i bardziej uwydatnia to, że skóra nie jest już tak jędrna. Jeżeli nie pijemy wystarczającej ilości wody, skóra jest pozbawiona wilgoci i podkreśla drobne zmarszczki. Kiedy nasza skóra wygląda nie tak jakbyśmy tego chciały zaczynamy tracić pewność siebie. Nowoczesny zabieg endermologii pomoże nam w tym, abyśmy znowu poczuły się piękne i wyraźnie odmłodzone. Skóra roluje się od zewnątrz do wewnątrz, dzięki czemu możliwe jest oddziaływanie na głęboko położone warstwy skóry, a tkanki pobudzane są do procesu regeneracji. Intensywność masażu zależy od partii ciała, na którejgo wykonujemy– na twarzy powinien być delikatny. Endermologia może być stosowana na twarzy, szyi oraz dekolcie. W wyniku tego  możliwe jest wygładzenie drobnych zmarszczek, poprawa konturów ust, twarzy i oczu, a także poprawa elastyczności oraz ogólnej kondycji skóry twarzy. Dzięki zabiegowi na nowo poczujemy się piękne i spełnione.

Decydując się na zabieg endermologii, każdy kto nas spotka z pewnością oceni, że jesteśmy o parę lat młodsze. Nowoczesne techniki masażu w znacznym stopniu nas odmładniają, dzięki czemu możemy cieszyć się pięknym i młodym wyglądem na dłużej. Co więcej, zabieg endermologii jest w pełni skuteczny i bezpieczny, zyskał już duże grono zadowolonych klientek. W Białymstoku zabieg ten wykonuje się z największą precyzją.