W dzisiejszych czasach jeśli chcemy osiagnąć sukces, musimy myśleć o odpowiedniej reklamie. Kiedy zakładałem swoją firmę zajmującą się produkcją drewnianych puzzli, myślałem, że trochę łatwiej będzie mi wejść do branży. Od zawsze interesowałem się łamigłówkami i chciałem robić dobrze zaprojektowane zagadki, żeby rozwiązujący czerpali radość z ich układania. Pierwszych klientów udało mi się znaleźć, gdy poprosiłem introligatora z Poznania, pana Waldemara, o zaprojektowanie dla mnie ładnych wizytówek. Pomysł okazał się świetny.

W Poznaniu działają dobrzy projektanci graficzni

wizytówki projekt poznańMam bardzo dużo pracy. To naprawdę miłe, kiedy otrzymuje się zlecenie za zleceniem. Ostatnio na przykład rodzice chłopca lubiącego zagadki zaproponowali mi zaprojektowanie całej ich serii. Stworzyłem dla niego dziesięć drewnianych układanek, z których pierwsze siedem miało naprowadzić go na pewną mechanikę, a kolejne trzy udowadniały, że nauczenie się jej na pamięć będzie zgubne w skutkach. Zastawiłem w tym miejscu pułapkę na chłopca i zmusiłem go, by wciąż musiał myśleć samodzielnie. Nie mogę narzekać teraz na brak pasjonujących zleceń. Cieszę się, ż pewnego dnia wpisałem w Internecie wizytówki projekt poznań i natrafiłem na pana Waldemara. To bardzo dobry introligator i projektant graficzny. Stworzył dla mnie bardzo ładną grafikę, a na odwzocie wizytówki widnieje jedna z moich zagadek, którą stworzyłem specjalnie na potrzeby tej wizytówki. Miło było współpracować z tym przemiłym człowiekiem. Dzięki niemu moja firma jest teraz bardziej popularna i planuję jej drobną rozbudowę. Chciałbym zatrudnić dodatkoweg pracownika, artystę, który będzie malował dla mnie obrazy, z których będę mógł tworzyć ciekawe, skomplikowane puzzle, takie, które będą oszukiwały percepcję rozwiązującego. Chciałbym stworzyć zagadkę godną Gaspara Winclera, bohatera „Życia, instrukcji obsługi” Pereca. Takie idealistyczne projekty zawsze mnie pasjonowały. Każdy szanujący się projektant powinien dążyć do doskonałości. Ja tak robię i robi tak pan Waldemar, wspaniały projektant wizytówek. Wiem, że jeszcze skorzystam kiedyś z jego usług.

Udało mi się zatrudnić nowego pracownika. Okazało się, że córka pana Waldemara kształci się na artystycznej uczelni i jest bardzo zdolną malarką. Od teraz razem będziemy projektować puzzle, które będą zachwycały nie tylko głębią, ale także wykonaniem artytycznym. Zawdzięczam panu Waldemarowi bardzo dużo. Nie tylko zaprojektował dla mnie świetne wizytówki, ale także pomógł mi znaleźć zdolnego artystę, z którym mogę współpracować. Dobrze, że ten człowiek mieszka akurat w Poznaniu. Bardzo mi pomógł.