Przez ostatnie lata cały mój wolny czas spędzałem na budowie własnego wymarzonego domu. Jako że nie mieliśmy odłożonych dużych pieniędzy, a kredyt jaki otrzymaliśmy nie wystarczał na kompleksowe wybudowanie od razu, to zeszło nam z budową prawie dziesięć lat. Teraz jest już bliżej niż dalej i mam nadzieję, że do końca przyszłego roku w końcu uda nam się tam wprowadzić. Teraz już więcej rzeczy, które trzeba zrobić to aspekty wizualne, ale dla mojej żony, która musi mieć wszystko w określonym stylu, jest to bardzo ważne.

Najsolidniejsze balustrady na całym Śląsku

solidne balustrady ze śląskaW naszym domu mamy trzy balkony i jeden duży taras, który mieści się na półpiętrze. Od zawsze było to nasze marzenie, żeby było jak najwięcej możliwości wyjścia na świeże powietrze. Zarówno z naszej sypialni, dzieci pokoi jak i salonu. Chcieliśmy znaleźć firmę, która wykona dla nas solidne balustrady ze Śląska. Ważne, żeby firma była ze Śląska, bo tutaj budujemy nasz dom, więc szukanie firm z innej części Polski mija się z celem. Wiem, że inne firmy dojeżdżają czasami we wszystkie części kraju, ale to dodatkowe koszty, których chcielibyśmy uniknąć. Żona, dzięki inspiracjom w internecie, wiedziała, jakiego typu chciałaby balustrady. Dla mnie wygląd nie miał większego znaczenia, ale mi znowu zależało, żeby były wykonane porządnie, żeby przede wszystkim oprócz wizualnego aspektu były przede wszystkim bezpieczne. Jako rodzice dwóch synów wiemy, że nasze dzieci lubią testować wytrzymałość wszystkich elementów w domu, więc nie chcielibyśmy, aby doszło do tragedii. Poszukałem trochę w internecie i natrafiłem na firmę, która oferuje szeroki wybór balustrad. Wysłałem mailowo naszą koncepcję i zapytałem czy są w stanie dla nas ją wykonać oraz poprosiłem o wycenę. W szybkim tempie dostałem odpowiedź z wyceną i czasem realizacji. Obsługa była bardzo miła i kompetentna. Okazało się, że dla nich nie ma problemu, aby dostosować się do naszych potrzeb. A wręcz napisano nam, że z przyjemnością wykonają nasze zlecenie, bo bardzo im się nasz pomysł spodobał.

Wiadomo, żona od razu była z siebie dumna, że nawet fachowcy docenili jej gust i pomysł. Dla mnie ważne było, że cena jest bardzo dobra, materiały, z których korzystają, również. Dlatego nie było na co czekać, tylko rezerwowaliśmy termin kiedy im pasuje. Jest to najlepsza firma w województwie więc kolejka do nich jest spora, ale patrząc na ich prace to jest to warte czekania. Tym bardziej, że budujemy się już od dziesięciu lat więc kilka tygodni nas nie zniechęca.

Kategorie: Dom i remont