Jeśli planowane są zaręczyny, ważna rocznica lub świętowanie wyjątkowej dla dwojga okazji, to warto wybrać się w tym dniu na uroczysty posiłek z partnerem. Jest wiele popularnych miejsc, w których świętować można specjalne okazje. Warto uwzględnić zarówno własne preferencje, jak i upodobania partnera. Dobry lokal zapewni niezapomniane wspomnienia i wrażenia na długie lata – zarówno te estetyczne jak i kulinarne.

Romantyczny posiłek we dwoje

romantyczna kolacjaW zapomnienie odchodzą już czasy, kiedy to randka kojarzyła się ze spacerem po parku i kawą z wuzetką, a upominki wręczane kobiecie to już nie tylko goździki i pończochy. Kluby i restauracje mają obecnie w swoich ofertach bardzo wiele różnych atrakcji dla dwojga, które będą doskonałym dopełnieniem uroczystych okazji. Oświadczyny zorganizowane w modnej knajpce nie będą ograniczały się jedynie ze wspólnym posiłkiem. Lokal zadba również o odpowiednią oprawę dla uczczenia okazji, dorzucając do tego występy muzyczne, pokazy artystów lub fajerwerki. Wszystko to w wymarzonym dla dwojga klimacie, jaki odpowiada pasjom i upodobaniom pary. Jeśli marzy nam się romantyczna kolacja z okazji otrzymanego w pracy awansu, rocznicy ślubu lub po oświadczyn, to w dobrym lokalu zamówimy nie tylko stolik, ale także piękną oprawę wydarzenia. Do wyboru będą najróżniejsze gatunki kwiatów, dekoracji i dań. Podane mogą zostać specjalności kuchni śródziemnomorskiej, azjatyckiej lub cieszące się coraz większą popularnością nowości molekularne! Deser będzie tylko ucztą dla podniebienia, ale także dostarczy nam niezapomnianych wrażeń wizualnych – hitem sezonu są ogniste lody i jadalne kwiaty. Zamówić możemy także tort ze zdjęciem partnera lub tematyczny, zgodny z naszymi wspólnymi zainteresowaniami. Kolację uświetnić może występ kwartetu smyczkowego, pianisty, egzotycznego trio lub śpiewaczki operowej. Istnieje też możliwość umówienia się z obsługą na włączenie w odpowiednim momencie wybranej na oświadczyny romantycznej piosenki lub nawet całej ścieżki muzycznej na określony czas. Miłym dodatkiem uświetniającym uroczysty posiłek ukochanych będzie także włączenie prezentacji ze wspólnymi zdjęciami na rzutniku.

Obsługa zapewni bukiet kwiatów oraz dostarczy prezent większych gabarytów. Istnieje też możliwość zorganizowania pokazu fajerwerków widocznego z patio lub wjeżdżającej fontanny czekoladowej. Popularną rozrywką w trakcie romantycznego posiłku jest też pokaz pożeraczy ognia lub profesjonalnej żonglerki. Dodatkowo, można wynająć też fotografa, który wykona dyskretnie piękne zdjęcia ze spotkania, a my zyskamy w ten sposób wspaniałą pamiątkę na lata.