Jestem właścicielką dużej firmy. Moja działalność ostatnio bardzo się rozwinęła i doszłam do wniosku, że muszę otworzyć drugi oddział firmy. Zdecydowałam, że otworzę firmę w Toruniu. Długo szukałam miejsca na biuro mojej firmy. Nie mogłam znaleźć nic konkretnego, ponieważ wszędzie oferowano teraz biura open space, a ja byłam przeciwniczką biur zorganizowanych na otwartej przestrzeni. Ceniłam komfort moich pracowników i klientów, dlatego każdy z pracowników musiał mieć wydzieloną przestrzeń dla siebie.

Wynajęłam toruńskie biuro projektowe

biuro projektowe toruńW końcu jednak doszłam do wniosku, że najlepiej będzie wynająć lokal, który będzie najbardziej odpowiadał mi lokalizacją firmy, a projektem wnętrza zajmie się biuro projektowe. Lokal już wynajęłam, teraz pozostało mi znaleźć biuro projektowe, które zajmie się projektowaniem i aranżacją przestrzeni biurowej. Zależało mi na tym, aby było to naprawdę polecane i renomowane biuro projektowe, które zajmie się moim projektem kompleksowo, a jego pracownicy będą czuwać także nad wykonaniem projektu. Poszukiwania takiego biura projektowego rozpoczęłam od internetu. Wpisałam w wyszukiwarkę frazę: biuro projektowe toruń, i zaczęłam przeglądać wyniki. Wśród wielu ofert, szybko udało mi się znaleźć to, czego potrzebowałam. Było to renomowane i kompetentne biuro projektowe z wieloletnim doświadczeniem na rynku w projektowaniu przestrzeni biurowych, oraz ze świetnymi rekomendacjami klientów. Wiele osób pisało, że pracują tam wybitni architekci i projektanci, którzy mają świetne pomysły i potrafią łączyć nowoczesność z funkcjonalnością. W dodatku wykonują oni projekty w bardzo niskich, przystępnych cenach, jednych z najlepszych na rynku biorąc pod uwagę ceny w innych biurach projektowych w okolicy Torunia. Zachęcona pozytywnymi komentarzami na temat tego biura projektowego, od razu zdecydowałam się nawiązać z nimi współpracę. Zadzwoniłam na podany numer telefonu i umówiłam się na spotkanie z ich przedstawicielem handlowym.

Jak się już wkrótce okazało, to był bardzo dobry wybór. Przede wszystkim na terenie Torunia i najbliższych okolic dojazd do klienta był darmowy, dlatego mogłam się z nimi umówić w dogodnym miejscu i terminie. Najważniejsze było dla mnie jednak to, że mieli oni bardzo szybkie terminy wykonywania projektów, a wszelkie zgłaszane poprawki nanosili na projekt nie pobierając za to dodatkowej opłaty. Byłam bardzo zadowolona z tego, że udało mi się znaleźć tak fachowe i renomowane biuro projektowe z Torunia, która zaprojektowało mi świetne wnętrze.