Macie tak, że często kupujecie coś impulsywnie? Ja tak, ponieważ u mnie w łazience już nie ma miejsca na stawianie kosmetyków. Cała półka jest zawalona. Poszłam nawet z tym do psychologa, abym leczyła się na zakupoholizm, ale terapia nic nie dała. Chęć kupowania jest tak silna, że nie mogę przestać. mam pieniądze, nie mogę na nie narzekać, jednak czasami moje inwestycje są bez sensu.

Czy tanie kosmetyki są przydatne?

tanie kosmetyki - online sklepKupuję kosmetyki przynajmniej kilka razy w tygodniu. Wówczas idę do drogerii i wybieram różne kremy, dezodoranty oraz żele pod prysznic. Najbardziej jednak uwielbiam robić internetowe zakupy. Wówczas wprowadzam w internet odpowiednie hasło i już mi wyskakuje tanie kosmetyki – online sklep. Następnie oglądam wszystkie produkty bardzo dokładnie i patrzę, czego nie mam. Prawda taka, że chciałabym mieć wszystkie kosmetyki świata. Kosmetyki zarówno do mycia, pielęgnacji skóry, włosów oraz do makijażu. Dobrze, że w internecie można kupić tanio, bo pewnie wydałabym na to wszystko fortunę! Mimo to, już mi się te wszystkie kremy i cienie do powiek nie mieszczą w łazience. Mój narzeczony jest nerwowy przez to, bo nie ma gdzie stawiać swoich pianek do golenia, jednak nie dbam o to. Najważniejsze są moje kosmetyki. Myślicie że z nich nie korzystam? Otóż przydają się wszystkie! Codziennie używam wielu kosmetyków, które są dla mnie bardzo ważne, ponieważ poprawiają one skutecznie stan mojego wyglądu. To, że są tanie nie oznacza, że gorsze. Ważne, że są i działają skutecznie. Ostatnio na przykład kupiłam sobie świetne kremy wyszczuplające z efektem termicznym. Są rewelacyjne, a do tego tak miło ogrzewają moje tkanki tłuszczowe. Jestem ładną dziewczyną i zasługuję na dobrą pielęgnację. Kupując kosmetyki w internecie czuję się bardzo dobrze, poprawia mi się nastrój i staję się weselsza. Jest to moje uzależnienie, zdaję sobie sprawę z tego, ale gromadzenie kosmetyków jest lepsze niż objadanie się pączkami niezdrowymi dla organizmu. Kosmetyki przynajmniej wpływają dobrze na mój wygląd.

Nigdy nie zrezygnuje z zakupów internetowych, które sprawiają mi taką dużą frajdę. Wiem, że jak przez tydzień nie kupię jakiegoś kosmetyku, to potem będę zła przez cały ten tydzień. Kosmetyki są dobrej jakości i uwielbiam je używać. Przynajmniej trzy godziny dziennie spędzam w łazience. Pewnie zastanawiacie się, co ja robię zawodowo – jak nie trudno się domyślić, jestem po prostu kosmetyczką i wiem, jak bardzo wygląd jest ważny. Poprawianie wizerunku to mój główny cel życiowy, a zakup kosmetyków umożliwia mi spełnić ten cel.