Pracuję w sklepie ogrodniczym od jakiegoś czasu. Kiedy zatrudniałam się nie miałam doświadczenia w branży. Udało mi się trafić na fajną szefową i ekipę, która mi pomogła i jestem im za to wdzięczna. Zaczynałam od pracy na kasie a teraz jestem odpowiedzialna za zamawianie towaru, który sprzedajemy w naszych sklepach i polecamy go naszym klientom. Na początku miałam okazję brać udział w wielu szkoleniach i kursach co pomogło mi dowiedzieć się więcej o produktach, które oferowaliśmy klientom. Nigdy nie miałam działki więc nie wiedziałam za wiele o roślinach czy kosiarkach ale z czasem z dnia na dzień udało mi się wszystkiego nauczyć a to pomogło mi awansować. Jestem zadowolona, że dzisiaj jestem na bardzo odpowiedzialny stanowisku.

Nowoczesne kosiarki podobały się klientom

kosiarki traktorki isekiDzięki temu więcej zarabiam a także pracuję już tylko na jedną zmianę. Obecnie powoli zaczyna się u nas sezon. Zbliża się wiosna i z dnia na dzień będzie odwiedzać nas coraz więcej osób. Parę dni temu udało mi się nawiązać współpracę z nowym producentem kosiarek i traktorków. Kosiarki traktorki iseki są nowością na naszym rynku. Producent ten jest bardzo znany za granica i powoli wkracza na nasz rynek. byłam bardzo dumna jak udało nam się dogadać wszystkie szczegóły i wynegocjowałam dobre ceny na solidne towary, które są przez niego produkowane. Producent ma bardzo wiele pozytywnych opinii od klientów, którzy korzystają z traktorków i kosiarek przez niego produkowanych. Producent używa bardzo solidnych części, dzięki temu kosiarki i traktorki są bardzo wytrzymałe. Można je dopasowywać bezpośrednio do swoich ogrodów i działek. W zależności jaka jest duża powierzchnia do koszenia wówczas można wybierać większa lub mniejszą kosiarkę. Warto inwestować w porządne marki i sprzęty bo wówczas mamy pewność, że zakupiony przez nas towar będzie nam długo służył. Zamówiony przeze mnie sprzęt został dostarczony w ciągu kilku dni.

Byłam zadowolona z transportu. Wszystko przebiegło zgodnie z planem. Towar się zgadzał i mogliśmy już proponować go swoim klientom. Gwarantowaliśmy pięcioletnią gwarancję co klientom bardzo się podobało. Nie było za to żadnych dodatkowych kosztów. Klienci chętnie kupowali te sprzęty a ja pilnowałam żeby zawsze były na stanie to bardzo ważne w tej branży. Zapewnialiśmy klientom transport jeśli były takie potrzeby. Nasz towar można było kupować bezpośrednio w sklepach stacjonarnych a także przez stronę internetową. W Internecie mieliśmy opisane wszystkie produkty, które były dostępne więc każdy klient mógł w domu znaleźć to czego szuka.