Położona w województwie lubelskim wieś Okuninka przyciąga wielu turystów o każdej porze roku. Od lat sześćdziesiątych dwudziestego wieku powstają tam liczne ośrodki wypoczynkowe dla wczasowiczów. Jezioro Białe, które jest jedną z głównych atrakcji tej miejscowości pozwala na wypoczynek wśród natury z dala od zatłoczonych miast. Cieszy się dużą popularnością szczególnie w okresie wakacyjnym.

Gdzie szukać noclegu?

noclegi w OkuninceLipiec i sierpień są miesiącami, w których wiele osób decyduje się na wyjazd poza miejsce zamieszkania, aby spędzić czas wraz z rodziną i znajomymi z dala od codziennych obowiązków. Noclegi w Okunince gwarantują komfort oraz wygodę. Na terenie miejscowości znajduje się wiele ośrodków wypoczynkowych. Jednak szczególnym zainteresowaniem cieszę się drewniane domki letniskowe położone nad samym Jeziorem Białym. Są to innowacyjne obiekty, które nawiązują do tradycji, ale jednocześnie posiadają nowoczesny design. Pozwalają poczuć się jak w domu. Posiadają przytulne pokoje i znajdują się zaledwie kilkaset metrów od jeziora. Są świetnym rozwiązaniem dla osób z dziećmi oraz singli. Każdy z turystów może wynająć dowolną liczbę pokoi lub cały domek. Koszt wynajęcia całego domku wynosi od trzystu do pięciuset złotych za tydzień. Natomiast cena wynajęcia jednego pokoju wynosi około trzydzieści złotych za osobę za jedną dobę. Ceny są atrakcyjnie niskie, a wyposażenie pozwala poczuć się jak w domu. W każdym pokoju znajduje się wygodne łóżko z dwustronnym materacem. Istnieje możliwość skorzystania z łóżeczka dla dzieci do lat trzech. Przy ścianie umieszczono przesuwną szafę o dużych gabarytach, w której zmieszczą się wszystkie rzeczy wczasowiczów. Na ścianie znajduje się duży płaski telewizor, a przy łóżko szafka z lampką nocną. Na podłogach widnieją miękkie dywany po których można stąpać boso. Ogromnym atutem jest również możliwość skorzystania z bezpłatnej bezprzewodowej sieci internetowej dostępnej na terenie całego obiektu oraz placu zabaw dla dzieci znajdującego się przed budynkiem.

Planując dłuższy pobyt we wsi Okuninka warto zdecydować się na nocleg w domkach letniskowych położonych tuż nad brzegiem Jeziora Białego. Jest to wyjątkowo piękne miejsce. Kąpiele słoneczne oraz możliwość skorzystania z orzeźwiającej kąpieli sprawia, że Okuninka cieszy się coraz większą popularnością wśród wczasowiczów nie tylko z Polski, ale również z całej Unii Europejskiej. Wypoczynek wśród natury w dogodnych warunkach mieszkaniowych spodoba się zarówno singlom jak i parom z dziećmi w każdym przedziale wiekowym.