Branże i klienci handlowi oczekują jakości do cięcia poprzecznego miękkiego lub twardego drewna. Potrzebują gładkiego cięcia i przycinania desek, sklejki, paneli i drewna. Akcesoria do cięcia są produkowane w różnych rozmiarach i liczbie zębów. Istnieją różne wymiary i rozmiary, w tym 215 mm – 610 mm. Jest dostępny w liczbie 24, 32, 48, 60, 64, 80 lub 108 zębów.

Linie do cięcia drewna to wyspecjalizowane narzędzia

polecana linia do cięcia drewnaAkcesoria do pił są przeznaczone do cięcia poprzecznego, przycinania i różnych maszyn. Maszyny obejmują wahadło, pulower i ramię radialne. Funkcje obejmują potrójne wióry, haczyki kątowe -5 º i 12-calową fazę górną. Branże i klienci, którzy chcą kontrolować cięcie, kąty haków wykonują zadanie. Maszyny wymagające podawania materiałów wymagają mocnych i trwałych akcesoriów. Zadanie i / lub zadania określają typ ostrza, którego należy użyć. Istnieją zadania, które mogą wymagać łamacza palet i odporności na paznokcie. Akcesoria do cięcia są trwałe i pasują do pił tarczowych znanych marek. Istnieją dwa rodzaje akcesoriów do cięcia, odporny na gwoździe i przecinak. Odporny na paznokcie przecina gwoździe i inne podobne materiały. Może ciąć drewno, tarcicę, drewno z odzysku i przeznaczony do cięcia tworzyw sztucznych. Akcesoria do cięcia, takie jak polecana linia do cięcia drewna mają wspaniałe cechy, które przynoszą korzyści branżom. Wytwarza mniej hałasu, aby spełnić obowiązujące normy i wymagania. Konstrukcja techniczna wycinanych laserowo szczelin pozwala radykalnie zredukować hałas. Zęby akcesoriów tnących składają się z 20 – 80 w różnych rozmiarach. Istnieją dwie branżowe cechy akcesoriów do cięcia, takie jak TCT i CV Alloy. Kolekcja wysokiej jakości obejmuje przetwarzanie, niski poziom hałasu i precyzyjne przycinanie. Akcesoria służą do zrywania i przecinania drewna lub tarcicy. Wykonany jest z najlepszej jakości materiałów chromowo-wanadowych. Piły tarczowe ze stopu CV mają od 36 do 84 zębów. Ostrza służą do cięcia poprzecznego i zrywania drewna miękkiego, twardego i drewna. Służy do cięcia wszystkich rodzajów desek, w tym plastiku i sklejki. Zęby ze stopu CV mają trzy różne cechy i kąty haczyka. Akcesoria do cięcia ogólnego przeznaczenia są sprzedawane z dodatnim kątem haka 20º. 

Akcesoria do ostrzy poprzecznych są dostępne z ujemnymi kątami haka 5º i 10º. Zęby piły tarczowej są dostępne w trzech różnych typach i rozmiarach. Do ogólnego zastosowania akcesoriów tnących wykorzystuje się zęby HR. Zęby GX i DX są dostępne w wersji poprzecznej oraz ujemnych kątów haka 5º i 10º.