Już od czasów początku studiów wiedziałam, że praca w  biurze nie jest moim przeznaczeniem. Podczas studiów zdarzało mi się pracować dorywczo, byłam zatrudniona w agencji pracy tymczasowej i odbyłam wiele zleceń w charakterze recepcjonistki, asystentki i tym podobnych stanowisk. Pracowałam, kiedy stały pracownik był na urlopie, więc były to stosunkowo niedługie zlecenia. Wystarczające jednak, abym przekonała się, że zdecydowanie nie jestem stworzona do pracy biurowej. I nie chodzi tu wcale o prace administracyjne. Po prostu codziennie osiem godzin w biurze nie jest dla mnie.

Duży wybór modnych toreb-worków

torba worek z materiałuOd zawsze jednak lubiłam szyć. Chyba już od podstawówki. Moja mam zajmowała się szyciem hobbystycznie, więc sporo się napatrzyłam na to, jak to się robi. Na dziesiąte urodziny dostałam w prezencie maszynę do szycia i muszę przyznać, że był to jeden z najfajniejszych prezentów, jakie w życiu dostałam. Ogromnie się ucieszyłam, że mam już swoją maszynę. Dużo dały mi tez zajęcia praktyczno-techniczne, na których uczyliśmy się szyć. Większość dziewczyn strasznie ich nie lubiła, ja też za nimi nie przepadałam, ale szycie to była jedna z niewielu fajnych rzeczy, których na tych lekcjach się nauczyłam. Zaczynałam więc szyć coraz więcej, z początku ubrania dla lalek, potem różne drobiazgi dla siebie i rodziny, aż w końcu zaczęłam nawet szyć ubrania. Pewnego razu uszyłam sobie materiałowa torbę, bo akurat była mi taka potrzebna, a nic, co widziałam w sklepie i nie odpowiadało. Torba wyszła mi całkiem dobrze, na tyle dobrze, że koleżanki także poprosiły mnie o uszycie podobnych. Z ochotą zabrałam się wiec do pracy i zaczęłam szyć torby materiałowe. Dość szybko zaczęłam szyć takie torby na zamówienie i na nich coraz lepiej zarabiać. Kiedy skończyłam więc studia, zamiast ruszyć do pracy w biurze postanowiłam otworzyć firmę zajmującą się szyciem materiałowych toreb. Obecnie największym hitem w mojej firmie jest torba worek z materiału. Zamówienia ne te torby sypia się jak z cebra. A ja jestem szczęśliwa, robiąc to, co lubię.

Torby materiałowe są obecnie jednymi z najmodniejszych. Prawie wszyscy noszą takie torby na zakupy, czy też aby zmieścić w nich różne drobiazgi. Takie torby są bardzo praktyczne, kiedy nie są używane, można je bardzo łatwo schować i nie zajmą dużo miejsca. Na rynku dostępne jest bardzo wiele wzorów, kolorów i rodzajów takich toreb, można kupić je z nadrukiem i bez, z różnych rodzajów materiałów. Warto jest mieć przynajmniej jedna taka torbę, na pewno się przyda.