Z powodzeniem mogę powiedzieć, że zajmowałem się sprzedażą ciuchów ulicznych. Czym są ciuchy uliczne? Może bardziej odpowie to wam na pytanie jak użyję określenia streetwear. Jest to faktycznie bardzo polecane. Taka modna bluza marki BOR, czyli często z bardzo dużym napisem są faktycznie bardzo polecam.

BOR – nie tylko dla młodzieży

modna bluza borChoć niektórym na pewno  wydaje się że takie bluzy są przeznaczone bardziej dla osób młodszych ja cały czas w sklepie widzę osoby w różnym wieku, które faktycznie cieszą się z tego, że mają do wyboru tak wiele ciekawych modeli bluz. Wiem, że modna bluza BOR nigdy się nie znudzi. Raz w miesiącu zrobiliśmy sobie zestawienie wszystkich rzeczy, które sprzedawały się najbardziej i zawsze okazywało się, że wszyscy co wybierają takie bluzy faktycznie chcą jak najlepiej. Wiem, że modna bluza BOR to idealna rzecz na każdą porę roku. Jeśli sprawdzicie ile kosztuje naprawdę modna bluza BOR to myślę, że warto będzie zainteresować się także tym, czy faktycznie taka bluza jest wam potrzebna. Może się okazać, że będziecie potrzebowali różnych innych bluz dla siebie, albo w ogóle postawić na coś lżejszego na lato, typu szorty czy koszulki. W większości przypadków faktycznie warto jest przeanalizować sobie to wszystko w odpowiedni sposób i sprawdzić, czy aby na pewno chcecie nosić takie bluzy. W końcu BOR jak to zawsze mówię to filozofia. Oczywiście, zawsze można wybrać inne bluzy, ale ta marka jest faktycznie bardzo polecana. Podsumowując to wszystko wiem, że w przypadku takich bluz na pewno warto sprawdzić ich jakość. Jeśli jesteście bardzo zainteresowani różną jakością oferowanych produktów to mogę wam w sklepie również pokazać, z czego bluza jest zrobiona. Wszystko jednak wypisane jest na metkach, więc faktycznie bardzo prosto możecie do tego dojść sami. Ci bardziej dociekliwi klienci sprawdzają także w internecie jak to wygląda, bo tam nie tylko znajdą to, jak wygląda bluza i z czego jest zrobiona, to jednak będziecie mogli sprawdzić w internecie różne inne opinie.

Kiedyś wydawało się, że takie bluzy to coś przeznaczone bardziej dla osób, które posiadają ogromne budżety. Ja jednak mogę wam powiedzieć, że możecie z łatwością sprawić sobie różne inne bluzy jak tylko będziecie mieli na to ochotę. Wiem po swoim doświadczeniu w sprzedaży, że bluzy uliczne będą dalej sprzedawać się bardzo dobrze, jak nie lepiej niż dotychczas. Nie nadążamy powoli z zamówieniami, więc jest to bardzo dobry znak na przyszłość i już wiemy co zamawiać od wybranego producenta.