Od kilku lat interesuję się moda i regularnie śledzę katalogi oraz asortyment w sklepach odzieżowych. Inspiruję się szczególnie modą męską, często sama noszę koszulki mojego męża, ponieważ czuję się w nich niezwykle komfortowo. Ostatnio mój mąż zamówił męskie dresy moro bawełniane w sklepie internetowym, które okazały się wspaniałym produktem. Oprócz estetycznego wyglądu, wygody,komfortu, są bardzo tanie i wykonane z wysokiej jakości bawełny. Zwartość bawełny jest stuprocentowa, nie ma żadnej domieszki wiskozy,która jest tworzywem sztucznym i nie przepuszczającym powietrza. Skóra wtedy nie oddycha, poci się i często powstają nieładne wypryski.

Oryginalne męskie dresy bawełniane w moro

męskie dresy moro bawełnianeJak już wspomniałam, chętnie noszę męskie ubrania. Zamierzam dziś wejść sama w wyszukiwarkę internetowa, wpisać frazę: ,, męskie dresy moro bawełniane na każdą kieszeń” i kupić podobny model spodni dla siebie. Z racji tego, że jestem sporo niższa od swojego męża, nie mogę nosić jego spodni, a jedynie koszulki. Czasami ma o to do mnie pretensje, bo twierdzi, iż mu niszczę ubrania albo nie ma w co się w danej chwili ubrać. Tak naprawdę sądzę, że zazdrości mi, ponieważ wyglądam w jego bluzach lepiej od niego. Jeżeli chodziło ceny dresów moro,to wahają się one w granicach 20 – 300 zł, w zależności od jakości bawełny, marki, a także od tego, czy są objęte promocją. Warto poszukiwać rzeczy przecenionych albo kupować hurtowo, wtedy najczęściej dostaniemy zniżki. Ja, jeśli organizuję zakupy przez internet, to zmawiam się z koleżankami i realizujemy wspólne zamówienie. Takie zakupy mają miejsce średnio kilka razy w roku, ale są bardzo korzystne dla nas cenowo. Polecam każdemu,kto liczy się z groszem. Zamówię sobie dresy moro za 49 zł, w promocyjnej cenie, ale wysokiej jakości. Mają tylko 1% syntetyku, co jest dla mnie do zaakceptowania. Dodam,że mam alergie na lateks i tiul, dlatego muszę szczególnie uważać na skład ubrań, których noszę. Ponadto jestem zwolenniczką wygody, mam kilka par dresów, zawsze w domu w nich chodzę. Nie wyobrażam sobie stroić się, np. gotując, czy zajmując się dzieckiem.

Moja mama nie jest zachwycona tym, że mam trochę chłopięcy styl. Uważa, że każda dama powinna nosić, nawet w domu spódniczki i rajstopy. Kiedy dowiedziała się, że zamówiłam męskie dresy moro bawełniane, mało nie spadła z krzesła. Nie zamierzam się tym jednak przejmować, po prostu, aby nie zrobić jej przykrości, jeśli pójdę do niej z wizytą, to założę sukienkę. Jest dla mnie bardzo ważną osoba i nie chcę jej niepotrzebnie martwić.