W tym roku będę obchodziła dziesiątą rocznicę swojego ślubu. Wydarzenie to wspominam wspaniale, jednak nie zapomnę nigdy także o swoim wieczorze panieńskim, ponieważ był dla mnie także wyjątkowy. Niezmiernie wzruszyłam się, kiedy moja siostra umówiła się z moimi wszystkimi koleżankami, abyśmy wspólnie mogły świętować. Nie spodziewałam się w ogóle, że takie wydarzenie się odbędzie. Wszystko od początku do końca było misternie przemyślane, a ja nie miałam pojęcia o żadnym elemencie tego planu.

Zorganizowanie wieczoru panieńskiego

wieczór panieński trójmiastoTo, jak powinien wyglądać wieczór panieński, jest uzależnione przede wszystkim od tego, jakie są upodobania przyszłej panny młodej. Każdy, kto mnie zna, doskonale wie, że uwielbiam dobrą zabawę, nie jestem abstynentką, a przy tym uwielbiam potańczyć przy dobrej muzyce. Moja siostra oczywiście doskonale wiedziała, co będzie mnie najbardziej cieszyło. Miałam też sporo szczęścia, ponieważ jeśli chodzi o udany wieczór panieński Trójmiasto to znakomity teren na tego typu zabawę. Właśnie w Gdańsku, Sopocie i Gdyni znajduje się najwięcej klubów tętniącym w nocy życiem. Ja oczywiście uwielbiam przede wszystkim miejsca, w których mogę tańczyć salsę. Ten taniec zawsze do reszty mnie pochłania, a moje koleżanki doskonale o tym wiedzą. Nic zatem dziwnego, że wieczór panieński spędziłyśmy przede wszystkim przy rytmach tego typu muzyki. Zanim jednak dotarłyśmy do knajpki w Gdańsku, zostałam porwana przez wynajętego mężczyznę, a następnie przewieziona limuzyną po Sopocie. Oczywiście szybko dowiedziałam się, że owo porwanie było misternie przygotowaną niespodzianką i nie grozi mi żadne niebezpieczeństwo. Zanim trafiłam do klubu, w którym mogłam potańczyć, musiałam wykonać szereg różnorakich zadań. Nie będę przytaczała dokładnie ich treści, ale mogę zapewnić, że wszystkie były bardzo śmieszne i miło je wspominam. Moje koleżanki najlepiej wiedziały, na jakie żarty mogą sobie pozwolić, a które nie byłyby dla mnie zbyt miłe. Uważam, że tego typu zabawy zawsze należy dobierać bardzo indywidualnie.

Wieczór panieński może być pięknym wydarzeniem, które będziemy pamiętały przez całe lata. Chodzi przecież o to, aby poczuć smak zabawy i beztroski, zanim wstąpimy w związek małżeński. Ten wyjątkowy wieczór może być przepełniony różnymi niespodziankami, jednak dla mnie najważniejsze było to, że spędziła go w gronie moich najbliższych koleżanek. Wzruszyłam się, że o mnie pamiętały i tak bardzo zaangażowały się w przygotowania. Było to niezwykłe wydarzenie i uważam, że każda przyszła panna młoda powinna mieć okazję przeżyć coś podobnego.