Każdy z nas niejednokrotnie w swoim życiu wymieniał telefon na nowy. Często telefon po prostu nam się znudził lub cięliśmy nowszy model. Zdarzało się pewnie niejednemu też tak, że telefon strzaskał się bo upadł z wysokości. Dlatego niewątpliwie bardzo ważne jest by nasze telefony zawsze znajdował się w pokrowcu lub etui. Oczywiście takie akcesoria dostępny są praktycznie w każdym markecie oraz w sklepie z akcesoriami do telefonów. Sprzedaży internetowej jest bardzo wiele wzorów oraz kolorów takich etui, które kosztują zaledwie 15 lub 20 zł. Zatem każdego kto ma telefon pisać na takie etui.

Ciekawe wzory pokrowców na telefon

etui huawei p30Jeśli mamy telefon to zapewne nieraz kupowaliśmy etui. Niektórzy to nawet zmieniają takie ooo to i bardzo często. Nic dziwnego ponieważ jest to wydatek rzędu 15 zł, a telefon może zupełnie zmienić swój kolor. Polecane etui huawei p30 kosztuje około 20 złotych. Nie jest to zatem duży wydatek a bardzo często chroni nasz telefon w razie upadku. Ponadto taki Pokrowiec etui stanowi świetną dekoracje. Możemy mieć co kilka dni telefon różowy, Niebieski, czerwony czy jakikolwiek inny kolor który nam się podoba. Kobiety bardzo często wybierają etui, które są z dwóch warstw sylikonu. Między tymi warstwami jest woda oraz w sypany np. brokat. Ponadto różnego rodzaju cyrkonie także bardzo często wybieramy. Szczególnie kobiety, które uwielbia świecidełka zawsze wybierają takie pokrowce na telefon. Mężczyźni natomiast wolą klasyczne czarne, czerwone czy granatowe. Na stronie internetowej zawsze znajdą się także ciekawy wzór jeśli chodzi o pokrowce na telefony dla dzieci. Różnego rodzaju postacie z bajek np. Myszka Miki, superman i tym podobne. Ponadto dla dziewczynek często pokrowiec albo się delikatnie błyszczy drobinkami złota albo np. jest w kolorze różowym. Chłopcy zdecydowanie częściej wolą stonowane kolory. Niektóre etui mają także dodatkowy haczyk na palec, który ułatwia np. trzymanie telefonu podczas dłuższej bajki lub filmu.

Różne etui na telefon coraz częście kupujemy w Chińskiej stronie internetowej. Tam za dosłownie kilka złotych kupimy fajne etui różnego rodzaju napisami, zdjęciami, ilustracjami i tym podobne. Do tego na takich chińskich stronach mamy także darmową wysyłkę zatem za kilka złotych mamy fajne etui i to jeszcze bez kosztów wysyłki. Oczywiście na polskich stronach internetowych tak znajdziemy różnego rodzaju akcesoria do telefonów. Niewątpliwie najczęściej kupujemy dodatkowe szybki na wyświetlacze oraz właśnie etui silikonowe.