Szukasz zakładów oferujących oklejanie samochodów w korzystnej cenie? Pamiętaj żeby zwrócić uwagę na zakres usług jaki obejmuje oferta. W wielu miejscach, gdzie oferta cenowa jest kusząca, dostajesz również pełen pakiet usług, od pomiarów i projektu, aż po realizację przez wykwalifikowanych pracowników. Ważne są też materiały, jakich firma użyje do oklejania twojego samochodu, tak więc uważnie wysłuchaj co handlowiec ma do zaoferowania.

Oklej samochód w korzystnej cenie

oklejanie samochodów w korzystnej cenie Dobór materiałów do oklejania samochodów w korzystnej cenie wcale nie oznacza, że będzie on inny niż w półce cenowej elitarnych marek. Zazwyczaj oszczędności, jakie firma wypracowuje to okrojenie ceny usługi i pozostawienie materiałów na równym poziomie z oferowanymi przez konkurencję. Pierwszym poważnym krokiem podczas zamawiania oklejania samochodu jest właśnie rozmowa o doborze odpowiedniego rodzaju folii. Obecnie nie ma ograniczeń w tego typu działaniach. Można okleić zarówno osobówkę, jak i autobus. A jeśli ktoś potrzebuje, to nawet na rower lub skuter można nanieść logo jego firmy. W zależności od potrzeb i gabarytów pojazdu można zastosować wybrany rodzaj folii. Folia ploterowa służy do realizacji prostych znaków graficznych, wyklejania niedużych płaszczyzn oraz do napisów. Folia zadrukowana sprawdzi się przy zleceniach zawierających zdjęcia i skomplikowane grafiki. Natomiast folia wylewana to surowiec wykorzystywany do całościowego oklejania auta. W przypadku, gdy realizacja sięgnie poza karoserię, do szyb stosuje się folię perforowaną typu one way vision, która pozwala na widzenie tego co dzieje się na zewnątrz. Gdy już ustalisz z handlowcem zakres wykorzystanego materiału, kolej na pobranie pomiarów pojazdu. Na ich podstawie powstanie projekt zgodny z twoimi pozostałymi materiałami reklamowymi oraz wydruk na folii. Ostatecznie pozostanie już fizyczne naniesienie okleiny na pojazd. Profesjonalistom zajmującym się tego typu realizacjami zwykle zajmuje to około kilku do kilkunastu godzin i otrzymujesz pojazd z powrotem.

Fajnym rozwiązaniem jest też skorzystanie z możliwości zmiany koloru pojazdu. Wówczas oklejanie samochodu w korzystnej cenie pozwoli na tanią i szybką zmianę, gdy potrzebujesz, aby wszystkie samochody w twojej flocie były w identycznej barwie. Efektowne materiały do tego typu realizacji pozwolą też wyróżnić twój pojazd na tle konkurencji. Matowe folie przyciągną oko potencjalnych klientów, którzy w razie potrzeby przypomną sobie nazwę firmy i zjawią się w twoim biurze.