Nasz ślub i wesele zaplanowałam bardzo drobiazgowo, chciałam bowiem, aby wszystko wypadło perfekcyjnie. Miał to być wszakże jeden z najpiękniejszych i najważniejszych dni mojego życia i nie chciałam, żeby zepsuły go jakieś nie dopięte lub nie dopatrzone sprawy. Wszystkie przygotowania zaczęliśmy odpowiednio wcześnie, ponad rok przed ślubem, chciałam bowiem mieć fajne miejsce na imprezę ślubną oraz fajny zespół umilający nam oraz gościom zabawę. Zależało mi także na świetnej firmie robiącej dla nas ślubny film.

Teledysk ślubny na pamiątkę

profesjonalny teledysk ślubnyDość długo szukaliśmy odpowiedniego lokalu na wesele, udało nam się jednak w końcu znaleźć prawdziwie wymarzoną lokalizację. Wesele miało odbyć się w ogrodzie pałacu, planowaliśmy ślub w lecie, wiec liczyliśmy na ciepłą i ładną pogodę. Na wszelki wypadek planowaliśmy rozstawienie specjalnego namiotu. Pałacyk był przepiękny, a do tego jedzenie w restauracji było przepyszne. Znaleźliśmy tez naprawdę bardzo fajny zespół, wykonujący bardzo bogaty i różnorodny repertuar. Nie byli to żadni weselni grajkowie, a naprawdę profesjonalna grupa muzyków. Dość długo szukaliśmy odpowiedniej firmy oferującej wykonanie ślubnego filmu. Większość filmów, które obejrzeliśmy jako próbki filmów weselnych wykonana była na jedno kopyto. Dopiero po kilku miesiącach poszukiwań, drogą pantoflową znaleźliśmy w końcu firmę, która wykonywała przecudne filmy. Od razu więc zarezerwowaliśmy ich usługi, obłożenie bowiem mieli bardzo duże. Na szczęście w ostatniej niemalże chwili udało nam się zarezerwować ich usługi w terminie naszego ślubu. Bardzo się ucieszyłam, bo robili naprawdę świetne rzeczy. W swojej ofercie, oprócz przygotowania klasycznego filmu ślubnego, mieli również opcję zrobienia pamiątkowego teledysku ślubnego. Pomyślałam sobie, że profesjonalny teledysk ślubny może być doskonałą pamiątką dla naszych weselnych gości. Po krótkiej naradzie z mężem zdecydowaliśmy się więc również na zamówienie takiego teledysku, tym bardziej, że jego koszt nie był wysoki w stosunku do kosztu całości filmu.

Firma okazała się naprawdę świetna i zrobili dla nas wspaniały film oraz wspaniały teledysk ślubny. Nasi goście również byli pod wrażeniem. Pod tak dużym, że wielu spośród naszych weselnych gości, którzy planowali w niedalekiej przyszłości własne śluby, prosiło nas o kontakt do naszej firmy, ponieważ również chcieli mieć takie ładne pamiątki. Uważam, że na firmie przygotowującej pamiątkowy film ze ślubu nie ma co oszczędzać, jest to w końcu pamiątka na całe życie.

Kategorie: Imprezy