Byłam zupełnie zaskoczona niespodzianką, którą przygotował dla mnie mój mąż. Myślałam, ze go znam na wylot a w dzień moich urodzin zupełnie mnie zaskoczył. Cieszę się, że go mam. Jest dla mnie najważniejszą osobą. Zawsze mnie wspiera i potrafi mnie zawsze rozśmieszyć. Zazwyczaj urodziny spędzamy wspólnie. Idziemy na jakąś elegancką kolację na miasto i tym razem myślałam, że będzie tak samo. Kiedy weszliśmy do restauracji zobaczyłam duży stół, pięknie udekorowany i przygotowany na większą imprezę.

Pościel kupiona w prezencie to dobry pomysł

modna pościel satynowa 160x200Myślałam, że nasz stolik znajduje się na innej sali ale okazało się, że za drzwiami byli schowani nasi wspólni znajomi i rodzina. Wszyscy przyszli żeby spędzić ze mną moje trzydzieste urodziny. Nie mogłam na początku uwierzyć własnym oczom. Bardzo się ucieszyłam z niespodzianki, którą mąż zorganizował. Dostałam pięknie prezenty. Najbardziej spodobała mi się modna pościel satynowa 160×200. My nie dawno z mężem braliśmy ślub i jakiś czas temu przeprowadziliśmy się do nowego mieszkania. Jesteśmy na dorobku i brakuje nam wszystkiego. Cieszyłam się z praktycznych prezentów. Modna pościel satynowa 160×200 bardzo nam się przyda. Dostaliśmy trzy sztuki od znajomych w różnych kolorach i wzorach. Dodatkowo dostałam sporo innych też ciekawych i przydatnych prezentów. Pościel jednak spodobała mi się najbardziej. Była bardzo ładna i idealnie pasowała rozmiarem na naszą kołdrę, którą mieliśmy w domu. Podobały mi się wzory, które otrzymałam. Znałam firmę, która wyprodukowała tą pościel i wiedziałam, że jest ona solidna. Kiedyś sama kupiłam podobny zestaw pościeli dla moich rodziców na rocznicę ślubu. Mama wspominała, że pościel ta solidnie była wykonana. Nic się z nią nie działo w trakcie prania i wirowania. Nie trzeba było nawet jej prać po wyschnięciu bo materiał nie gniótł się. Kolory pozostawały bez zmian a wielkość pościeli także się nie zmieniała. Byłam wdzięczna znajomym, rodzinie a przede wszystkim mężowi za świetny pomysł.

Uwielbiałam nasze spotkania. Zawsze się dobrze bawiliśmy. Znajomi i rodzina dobrze nas znali. wiedzieli co nam potrzeba i na pewno też mąż podpowiadał znajomym co mogą mi kupić żebym była zadowolona. Ja chciałam jak najszybciej urządzić nasze mieszkanie żeby było przytulne ale wiadomo, że wszystko sporo kosztuje i niestety nie mogliśmy sobie na wszystko od razu pozwolić. Staraliśmy się kupować na początku rzeczy najważniejsze ale po urodzinach doszło nam sporo przydatnych rzeczy, z których będziemy chętnie korzystać.