W dzisiejszej dobie, kiedy sklepy w centrach handlowych są wypełnione jednolitym towarem, bez polotu i unikatowości, każda rzecz o wyjątkowym charakterze jest na wagę złota.Dążymy do oderwania się od szarej masy idącej ślepo za modą, bez żadnej własnej inwencji twórczej i kreatywności. Nie wszyscy oczywiście decydują się na takie wygodne rozwiązania. Niektórzy starają się mieć swój własny wkład w to, co noszą. Chcą wyrażać samych siebie poprzez własnie ubrania.

Innowacyjność torebek z naszywkami z Kolumbii

Świettorebki z naszywkami z Kolumbiinym pomysłem na dodanie torebkom własnej tożsamości są naszywki z Kolumbii, ostatnio niezwykle popularne na całym świecie. Można je kupić osobno, są one ręcznie robione przez kolumbijskie kobiety  odznaczają się kolorowością, ciekawymi wzorami i mało dostępnymi w Polsce materiałami. Powstały też torebki z naszywkami z Kolumbii, czyli gotowy produkt, ale można zawsze zaopatrzyć je w dodatkowe naszywki, bardziej zindywidualizowane. Popularne torebki z naszywkami z Kolumbii to wspaniały pomysł na prezent dla bliskiej nam osoby. Charakteryzują się unikatowością, bo są wykonane z rożnych materiałów, a do tego posiadają kolorowe naszywki. Torby są zazwyczaj tęczowe, ręcznie robione, często wełniane albo bawełniane, choć zdarzają się też aksamitne. Jeśli chodzi o cenę tych torebek, to są zróżnicowane w zależności od tego, z jakiego materiału są wykonane i ile mają naszywek. Najtańsza torba z naszywkami kosztuje około 200 złotych, a ceny tych najdroższych oscylują  w granicach 700 – 900 złotych. Niestety, ceny do niskich nie należą, ale tyle kosztuje unikatowość w dzisiejszych czasach. Zawsze przecież można pójść do sieciówki i kuc pospolitą torbę z dermy za 60 złotych, która ponosimy może rok, bo późnej urwie nam się rączką albo zamek. Uważam, że jeżeli kogoś nie stać na taką torebkę, a chciałby nosić podobna, to zawsze można spróbować zrobić ją sam, jeśli chociażby potrafi szyć na drutach. Warto zajrzeć w głąb swojej wyobraźni i zacząć w końcu realizować siebie właśnie poprzez ubrania, torebki, buty, bo to pozwoli nam później stać się tymi, kim być będziemy chcieli.

Może komuś się wydawać, że torebki z naszywkami z Kolumbii niekoniecznie będą pasować do każdego stroju. Są one przecież w kolorach tęczy, a zawieszki dodają im frywolnego wyglądu. Nic bardziej mylnego. Prawdziwym hitem jest właśnie łączenie teoretycznie niepasujących do siebie elementów strojów, np. założenie torebki z naszywkami i garnituru, nawet na służbowe spotkanie albo na wyjście do teatru.