Ostatnio kupiliśmy z narzeczonym mieszkanie do remontu. Udało nam się go dostać w bardzo atrakcyjnej cenie, ale nie da się ukryć, że wymagało ono generalnego remontu. Od razu się za to zabraliśmy, żeby jak najszybciej móc się do niego przeprowadzić. Pierwszą rzeczą, którą musieliśmy wyremontować była instalacja elektryczna. Obecna okazała się na tyle stara, że nie opłacało się jej nawet remontować. Doszliśmy do wniosku, ze najlepiej będzie skuć stare okablowanie i zaprojektować nowe. Potrzebowaliśmy do tego bardzo dobrego elektryka.

Zatrudniliśmy polecanego elektryka z Krakowa

polecany elektryk z krakowaDo tej pory żadne z nas nie mieszkało w Krakowie, dlatego nie wiedzieliśmy, gdzie moglibyśmy znaleźć tutaj dobrego i renomowanego elektryka. Zależało nam na tym, aby znaleźć kogoś kto ma doświadczenie w wykonywaniu instalacji elektrycznych i ich projektowaniu. Na szczęście moja przyjaciółka, która studiowała w tym mieście przez kilka lat poleciła mi bardzo dobrą i wykwalifikowaną osobę. Był to polecany elektryk z krakowa. Przyjaciółka przekonywała mnie, że ma on bardzo dobre, atrakcyjne ceny za swoje usługi, a przede wszystkim świetnie zna się on na wykonywanej przez siebie pracy. Posiada nawet portfolio złożone z jego projektów instalacji elektrycznych robionych zarówno w małych mieszkaniach w blokach, jak i w domkach jednorodzinnych. Oprócz tego świetnie on radził sobie także z drobnymi usterkami takimi jak wymiana gniazdka, czy przepalonego przewodu. Od razu zdecydowaliśmy się zadzwonić na podany numer telefonu i zapytać tego elektryka o ofertę. Okazało się, że ma on bardzo szybkie terminy i za realizację naszej instalacji elektrycznej jest w stanie zabrać się on już od przyszłego tygodnia. Od razu się zgodziliśmy i umówiliśmy na to, że jeszcze tego samego dnia przyjedzie on do nas do domu, wykona wstępny projekt i za kilka dni przyśle nam wycenę sprzętów, urządzeń oraz cenę swojej usługi. Okazało się, że faktycznie ma on bardzo niskie ceny, a do realizacji projektu instalacji elektrycznej korzysta z profesjonalnych sprzętów w które samodzielnie się zaopatruje.

Już wkrótce przekonaliśmy się, że jego zatrudnienie było najlepszą decyzją. Bardzo szybko i sprawnie położył on nową instalację elektryczną w naszym mieszkaniu. Zrobił to w fachowy i rzetelny sposób, dlatego po zakończeniu nie mieliśmy żadnych problemów ze światłem w naszym mieszkaniu. Najbardziej zadowolona byłam z faktu, że dostaliśmy dwuletnia gwarancję na wykonane przez niego usługi. Wykonał on instalację w taki sposób, żeby była ona bezpieczna i wytrzymała.