Ostatnio poklikałem coś na służbowym komputerze i przypadkiem wyczyściłem dane z dysku. Nie wiedziałem, jak mi się to udało, przecież chciałem tylko zainstalować sobie odpowiedni do moich potrzeb program graficzny. Bardzo się zdenerwowałem, ponieważ na dysku tym było zapisanych wiele ważnych informacji służbowych, a do tego także całe oprogramowanie komputera. Nie wiedziałem, co mam z tym fantem zrobić, ale wiedziałem jedno – trzeba to jak najszybciej naprawić. Zdecydowałem się od razu oddać dysk profesjonaliście.

Udało się odzyskać dane z mojego dysku

niedrogi odzysk danych w warszawieMoja koleżanka, która pracowała przy biurku obok, doradziła mi, żebym poszedł prosto do jednego z najbardziej polecanych i renomowanych serwisów komputerowych w naszym mieście. Oferowali oni niedrogi odzysk danych w warszawie. Większość tego typu napraw wykonywali od ręki, dlatego była szansa, że będę mógł jeszcze dzisiaj odebrać naprawiony dysk i wrócić do pracy. Tak też zrobiłem. Wziąłem od niej adres siedziby tego serwisu i pojechałem tam od razu. Serwis znajdował się blisko centrum Warszawy, dlatego miałem tam bardzo dobry dojazd komunikacją publiczną. Okazało się, że jest to bardzo profesjonalne miejsce, a co najważniejsze oferują swoje usługi w naprawdę bardzo dobrych, niskich i przystępnych cenach. Najważniejsze było jednak dla mnie to, że działali bardzo szybko i powiedzieli mi, że w ciągu dwóch godzin wszystko powinno być naprawione. Bardzo się ucieszyłem z tego powodu i poszedłem się przejść. Kiedy wróciłem do serwisu naprawiony dysk już na mnie działał. Okazało się, że chcąc zainstalować program graficzny na komputerze przez przypadek ściągnąłem wirusa, który zaatakował dane na dysku. Jednak, dzięki temu że szybko zareagowałem wszystko udało się naprawić. Wystarczyło podłączyć dysk do innego komputera, usunąć wirusa i za pomocą specjalnego oprogramowania ściągnąć dane, które nie zostały na szczęście usunięte tylko schowane przez wirusa. Teraz wszystko już powinno działać tak jak powinno. Zapłaciłem za usługę i od razu wróciłem do pracy.

Nie tracąc czasu od razu włożyłem dysk do komputera i go włączyłem. Okazało się, że wszystko działało tak jak powinno, to znaczy tak jak przed uszkodzeniem dysku. Byłem bardzo zadowolony, że udało mi się tak szybko naprawić swój błąd. Teraz już wiem, żeby nie bawić się samemu w informatyka, tylko od razu udawać się do odpowiedniego serwisu, gdzie specjalista wykona za mnie odpowiednią operację komputerową. Dowiedziałem się także, że gdybym nadpisał dane na tym dysku, proces przywrócenie ich byłby o wiele trudniejszy.