Jestem mamą dwójki dzieci. Pomiędzy moimi synami jest tylko 11 miesięcy różnicy. Znajomi i rodzina śmieją się, że moje dzieci wychowują się niczym bliźniaki. Muszę przyznać, że trochę tak jest. Na pewno nie mam problemów z ubrankami i zabawkami. Niedługo zbliżały się urodziny starszego syna. Chciał on dostać w prezencie autko akumulatorowe. Nie miałam nic przeciwko takiej zabawce, ale wiedziałam że muszę znaleźć model dla dwójki dzieci. To było do przewidzenia, że chłopcy będą chcieli bawić się wspólnie.

Jakie jest najlepsze autko dla dwójki dzieci?

auta na akumulator dla 2 dzieciPo zakup odpowiedniej zabawki udałam się do hurtowni zabawek w moim mieście. Takie samochodziki są teraz bardzo popularne byłam więc pewna, że w tak dużym sklepie znajdę coś dla dwójki dzieci. Zapytałam sprzedawczynię o najlepsze auta na akumulator dla 2 dzieci. W tej chwili miałam kilka modeli do wyboru. Zaczęłam się im przyglądać z bliska. Czytałam też informacje od producenta. Zdecydowałam się na samochodzik, który miał dwa regulowane siedziska. Każde z nich można było dostosować do dziecka. Było to istotne, ponieważ między chłopcami była jednak lekka różnica wzrostu. Ponieważ moi synkowie byli jeszcze dość mali wybrałam prosty model o niezbyt dużej mocy akumulatora. Taka zabawka na początek zdecydowanie wystarczy. Model, który wybrałam mimo, że przystosowana dla dwójki dzieci miała tylko jedną kierownicę i pedały. Mimo wszystko wiedziałam, że póki co młodszy synek nie będzie zainteresowany prowadzeniem, a jak podrośnie to na pewno dojdą z bratem do porozumienia. Bardzo spodobało mi się również to, że w wybranym przeze mnie samochodziku były specjalne szelki bezpieczeństwa zabezpieczające przed wychyleniem się i wypadnięciem dziecka z zabawki. Jednakże ważniejsze dla kwestii bezpieczeństwa było to, że do samochodziku dołączony był pilot, którym opiekun mógł zablokować lub wyhamować autko, gdyby dziecko za daleko odjechało lub za mocno się rozpędziło i mogło się z czymś zderzyć. W dodatku taki samochodzik był bardziej opłacalny niż kupno dwóch aut dla dwójki dzieci.

Byłam bardzo zadowolona z tego auta dla dwójki dzieci. Samochodzik był bardzo wytrzymały, bez problemu można było wsadzić do niego dwóch kilkunasto kilogramowych chłopców. Dzieci mogły się w nim również bawić pojedynczo. Kolejną jego zaletą był fakt, że zabawka była prosta w utrzymaniu czystości. Solidne metalowe elementy i mocne, duże koła były bardzo łatwe do czyszczenia. Wystarczyła szmatka z wodą i płynem do naczyń. Zabawka była również bardzo wygodna na spacerach, gdyż dzięki niej nie musiałam brać wózka dla młodszego syna.