Od kilku lat prowadzę swoją myjnię samochodową. Obecnie mam co raz więcej ludzi, ponieważ rzadko kto ma czas, żeby sprzątać samochód. Zresztą poza czasem mało kto ma odpowiednie miejsce do wykonywania tego typu czynności. Od zawsze stosuję przy myciu chemię od jednego producenta, ale ostatnio tak strasznie podniósł ceny, że przestało mi się to opłacać. Dlatego musiałem poszukać innej firmy, u której mógłbym robić hurtowe zakupy chemii samochodowej w dobrej cenie. 

Nowa firma z chemią samochodową

chemia samochodowa producentOczywiście poza ceną liczy się dla mnie również jakość produktów. Nie potrzebne mi są środki, które dają marne efekty, ponieważ mogę przez to stracić klientów, Postanowiłem na temat różnego rodzaju firm poczytać na forach internetowych. Wpisałem w wyszukiwarkę chemia samochodowa producent. Wyskoczyło mi kilka firm, które oferują środki czystości do samochodów. Postanowiłem o nie wypytać na forum którego jestem członkiem. Forum jest dla ludzi, którzy tak jak ja lubią samochody i wiedzą jak najlepiej o nie dbać. Niektórzy z nich tak jak ja prowadzą firmę, a niektórzy po prostu zajmują się amatorsko takimi rzeczami. Wszyscy polecali mi szczególnie jednego producenta, który ma bardzo dobrej jakości produkty, które nie zawierają szkodliwych substancji, a przy tym są w dobrej cenie. To, że nie zawierają szkodliwych substancji jest dla mnie również bardzo ważne, ponieważ jednak jestem odpowiedzialny za moich pracowników. Nie chciałbym, żeby moi ludzie musieli pracować ze szkodliwymi, śmierdzącymi preparatami. Oczywiście są oni odpowiednio zabezpieczeni podczas wykonywania czynności związanych z pracą, ale jednak warto dmuchać na zimne. Postanowiłem odwiedzić stronę producenta. Jako, że jestem zainteresowany stałymi zakupami w hurtowych ilościach to od razu przeszedłem do zakładki dla klientów biznesowych. Zostawiłem do siebie kontakt, żeby mógł się ze mną skontaktować przedstawiciel tej firmy i zaproponować mi odpowiednie warunki. Mam nadzieję, że uda nam się dojść do porozumienia i będę mógł nawiązać z tą firmą dłuższą współpracę. 

Przedstawiciel firmy się odezwał. Najpierw przed złożeniem większego zamówienia otrzymaliśmy możliwość przetestowania produktów. Rzeczywiście jest to dobrej jakości chemia samochodowa, która daje świetne efekty podczas mycia auta. Mam zamiar korzystać z ich usług. Skład środków czystości jest bardzo dobry, co najważniejsze nie mają one drażniącego zapachu, a także nie uczulają skóry. Oczywiście przystąpiłem do współpracy i od teraz korzystamy z chemii tego producenta.