Zeszłej zimy rozpoczęłam budowę swojego wymarzonego domu, na który pracowałam przez całe swoje życie. Z racji tego, że jestem niezależną singielką, moi bliscy jawnie powątpiewali w to, że uda mi się samodzielnie postawić dom od podstaw. Ja jednak byłam do tego stopnia zmotywowana, że postanowiłam udowodnić wszystkim, iż samotna kobieta jest w stanie samodzielnie uporać się z tym trudnym zadaniem. Z oczywistych względów nie dysponowałam jednak profesjonalnym sprzętem. Przy stawianiu elewacji postanowiłam więc wynająć dźwig. 

Usługi za pomocą dźwigu

usługi dźwigiem w PoznaniuZ racji tego, że nie dysponowałam zbyt dużą wiedzą z zakresu budownictwa, w pierwszej kolejności postanowiłam przeczesać internet w poszukiwaniu profesjonalnej firmy budowlanej, która pomogłaby mi w budowie mojego wyśnionego domu. Moją uwagę od razu przykuła pewna strona internetowa, która oferowała usługi dźwigiem w Poznaniu. Firma ta, jako jedna z nielicznych, oferowała bowiem profesjonalny dźwig do wynajęcia. Co najważniejsze jednak, mogłam wówczas skorzystać również z pomocy wykwalifikowanego operatora, który potrafił ów dźwig obsługiwać. Do skorzystania z tej oferty ostatecznie przekonały mnie pozytywne opinie innych klientów, które wydały mi się wiarygodne. Bardzo pozytywnie odebrałam również to, że wszystkie pojazdy, którymi dysponowała wybrana przeze mnie firma były regularnie poddawane różnorodnym kontrolom Urzędu Dozoru Technicznego. Co najważniejsze jednak, dźwig, który miałam wynająć, prezentował się na zdjęciach niezwykle obiecująco. Choć tematy budowlane są mi raczej obce, to jednak przeglądając zdjęcia bez trudu mogłam orzec, że urządzenie to wygląda na bardzo solidne i nowoczesne. Tak zachęcona postanowiłam więc skontaktować się z ową firmą. Upatrzony przeze mnie dźwig udało mi się wynająć bardzo szybko – w rozmowie telefonicznej przemiły operator zapewnił mnie o tym, że może pojawić się na mojej działce budowlanej już w przeciągu najbliższego tygodnia. Muszę przyznać, że bardzo ucieszyła mnie ta wiadomość, ponieważ zależało mi na tym by wyrobić się z postawieniem elewacji jeszcze przed zimą. 

Z perspektywy czasu mogę z czystym sumieniem stwierdzić, że jestem w 100% zadowolona z zamówionej przeze mnie usługi. Profesjonalny dźwig bardzo przyspieszył prace na budowie, dzięki czemu wybudowałam swój domek w zaledwie 1,5 roku. Aktualnie właśnie się do niego wprowadzam. W przyszłości z pewnością skorzystam jeszcze z usług danej firmy, ponieważ w niedalekiej przyszłości planuję zagospodarować również przydomowy ogródek.