Każdego dnia wychodząc z domu zabieram ze sobą sporo rzeczy. Chociaż staram się niepotrzebnie nie obciążać, zawsze potrzebuję mieć przy sobie telefon, portfel oraz małą kosmetyczkę. Czasami dochodzi do tego jakiś notes, książka oraz pudełko z lunchem. Dlatego potrzebuję mieć coś, w czym mogę to wszystko pomieścić. Większość moich torebek już mi się po prostu znudziła, postanowiłam więc znaleźć coś, co doda ciekawego akcentu do moich codziennych stylizacji, a przy tym pomieści wszystkie potrzebne rzeczy.

Torba ze skóry w stylu vintage

unikalna torba skórzana vintageLubię torebki, które są równocześnie funkcjonalne oraz ciekawe. Dlatego zazwyczaj wybieram takie modele, które prezentują się zjawiskowo oraz przyciągają wzrok. Właśnie takiej torby teraz szukałam – chciałam kupić sobie coś, co urozmaici moje stylizacje, a przy tym w wygodny sposób pomieści wszystkie rzeczy, które są mi na co dzień potrzebne. Przejrzałam więc sporo różnorodnych opcji, jednak jedna zachwyciła mnie od razu. Była to unikalna torba skórzana vintage. Bardzo spodobała mi się, ponieważ wygląda niebanalnie. Bardzo lubię najróżniejsze dodatki w stylu retro, dlatego uznałam, że taka torebka będzie doskonale pasować do moich stylizacji. Lubię również produkty skórzane, ponieważ są bardzo wytrzymałe i świetnie wyglądają. Zastanawiałam się nad tym, jaki kolor wybrać. Ostatecznie zdecydowałam się na czarny, ponieważ jest najbardziej uniwersalny. Taka torba będzie pasować mi do większości ubrań, jakie mam w szafie. Najbardziej jednak w mojej nowej torbie podoba mi się to, że posiada wiele różnej wielkości kieszeni. Dzięki temu mogę w bardzo wygodny sposób uporządkować w niej wszystkie swoje rzeczy – to sprawia, że nigdy nie mam problemu ze znalezieniem w niej tego, co w danym momencie jest mi potrzebne. Dodatki w stylu vintage dodają każdej stylizacji niepowtarzalnego charakteru, co właśnie najbardziej mi się w nich podoba – sprawiają, że mój codzienny strój wydaje się o wiele ciekawszy.

Torebka jest dla mnie niezbędnym elementem, którego używam na co dzień. Dlatego ważna jest dla mnie wysoka jakość, za którą idzie oczywiście wytrzymałość takiej torby. Wybrałam sobie torbę w stylu retro, ponieważ zachwycił mnie jej styl oraz uniwersalność. Pasuje zarówno do stroju codziennego, jak również nieco bardziej oficjalnego. Poza tym dodaje moim stylizacjom ciekawego akcentu, który przyciąga wzrok. Jest również bardzo pojemna, co uważam za jej ogromną zaletę, ponieważ torba powinna być nie tylko ładna, ale również maksymalnie praktyczna.