Na naszej stronie internetowej dla turystów oraz dla potencjalnych klientów zamieszczaliśmy różne naprawdę bardzo ciekawe i przydatne informacje odnośnie spływów kajakowych, w których można brać udział. Po pierwsze najważniejsze, na co zwracali uwagę praktycznie wszyscy było to, aby faktycznie móc zainteresować się spływami kajakowymi, trzeba znać trasę.

Informacje o spływach kajakowych

spływy Czarną HańcząNa pewno ci bardziej doświadczeni zauważyli już, że faktycznie na różnych stronach można zapoznać się z dokładną mapą oraz charakterystyką trasy. To wydaje mi się koniecznością i czymś, co na pewno warto jest wdrożyć pod kątem dalszej rozbudowy naszej firmy. Postanowiłem zrobić sobie bardzo dokładne porównanie, które pokaże mi co tak naprawdę robię źle, a co mógłbym zrobić znacznie lepiej. Wiem, że spływy Czarną Hańczą charakteryzują się przede wszystkim bardzo wieloma emocjami. Na przykład na jednej – pierwszej – stronie internetowej, którą odwiedziłem zauważyłem, że bardzo mocno rozwinięty jest dział związany ze zdjęciami, czyli galerią. Firma oferująca spływy Czarną Hańczą przedstawiała tam wszystkie najważniejsze informacje dotyczące właśnie tego, czego mogą oczekiwać klienci, ale korzystając ze zdjęć. Dzięki temu faktycznie wydaje mi się, że tego właśnie brakowało u nas. Wiem, że spływy Czarną Hańczą jeszcze przez długi czas będą bardzo ciekawe dla turystów szukających cichego, acz rozrywkowego miejsca. Kajaki transportowaliśmy na sama górę, więc turyści, którzy decydowali się na spływ nie musieli robić absolutnie nic. Oprócz tego, że owszem same spływy Czarną Hańczą są bardzo ciekawe i same kajaki cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem, tak faktycznie jest jeszcze wokół mnóstwo ciekawych miejsc do odwiedzenia. Na pewno ktoś, kto zdecyduje się na spływ kajakowy będzie musiał przejść przez kilka etapów, które są podstawą udanego spływu. Pływa się brzegiem rzeki, czasem pod mostami, czasem trzba wyjść z kajaku i przejść kilka metrów dalej. Jak widać rozrywek tutaj nie brakuje.

Jeśli chodzi o wykorzystywanie nowoczesnych form dotarcia do klientów to faktycznie po przejrzeniu paru stron internetowych widziałem już, co cieszy się największym zainteresowaniem. Nie spodziewałem się jednak, że wszystko będzie tak dobrze wyglądać. Ze swojego doświadczenia wiem, że im lepiej zorganizowane będą wszelkie trasy i kajaki będą w dobrym stanie to faktycznie klienci będą wracali co roku. To z kolei faktycznie jest tym, co mnie bardzo interesowało, podobno jak innych właścicieli podobnych firm.