Wiele kobiet marzy o długich i gęstych włosach. Zadbane pasma dodają uroku, pozwalają poczuć się kobieco oraz efektownie. Niestety problemem wielu pan jest przerzedzająca się fryzura, nadmiernie wypadające włosy. Istnieją wprawdzie naturalne metody na to, by poprawić wygląd czupryny. Pomocne okazują się wcierki z kozieradki, skrzypu polnego lub pokrzywy. Pozytywnie wpływają na kondycję skóry głowy, radzą sobie z łupieżem, a także nadmiernym wypadaniem.

Zalety zabiegów zagęszczających włosy

zagęszczanie włosów w krakowieW sytuacji, kiedy tego typu metody okazują się jednak niewystarczające, warto odwiedzić gabinet fryzjerski, by wybrać jak najlepszą metodę, która pomoże zagęścić włosy. Popularna metoda wykorzystuje mikroringi, które są małymi obrączkami wykonanymi z aluminium, miedzi lub brązu. Ich rozmiar oraz kolor dobiera się do struktury oraz koloru włosów klientki. Doczepiane pasma są łączone za pomocą specjalnych klejów lub keratyny. Mocowanie nie wymaga użycia ciepła, a efekt zagęszczenia utrzymuje się do 4 miesięcy. Po tym czasie konieczne jest przeniesienie ringów bliżej nasady włosów. W dobrym w gabinecie oferowane są różne metody, które umożliwiają zagęszczanie włosów W Krakowie panie mogą zdecydować się także na zabieg zagęszczania metodą kanapkową, który polega na równomiernym doklejaniu cienkich pasków włosów sztucznych do naturalnych. Wykorzystuje się do tego silikonowe taśmy. Zaletą tej metody jest fakt, iż łączenia są prawie niewidoczne i niewyczuwalne. Technika ta jednak nie sprawdzi się w przypadku pań o słabych włosach, gdyż obciąża ona naturalne pasma. Kolejną techniką jest keratynowe zagęszczanie włosów, które pozwala uzyskać naturalny i trwały efekt. Dzięki odpowiednio dobranej technice można zapewnić sobie doskonały wygląd i pozbyć się kompleksów, które dotyczą fryzury. Długie i zagęszczone włosy, które wyglądają naturalnie, z pewnością usatysfakcjonują każdą kobietę. Ważna jest także odpowiednia pielęgnacja włosów po przedłużaniu i zagęszczeniu. Niektóre metody pozwalają na suszenie oraz kręcenie na lokówkach.

Doskonałą propozycją dla wymagających kobiet jest metoda przedłużania i zagęszczenia za pomocą lasera. Sprawdzi się w przypadku pań, które posiadają cienkie i delikatne włosy. Zastosowanie sprawdzonych materiałów oraz wysokiej jakości urządzeń daje trwałe efekty. Technologia laserowa jest bezpieczna i skuteczna, a doczepiane pasma nie powodują dyskomfortu, włosy doskonale dopasowują się do kształtu głowy. Nie obciąża włosów, łączenia są niewidoczne. Są odporne na wysoką temperaturę, a także większość kosmetyków, które wykorzystuje się do pielęgnacji włosów. Można je farbować i rozjaśniać. Precyzyjnie wykonana daje naprawdę spektakularne efekty.