Niedawno doszłam do wniosku, że brakuje mi nieco ciekawych dodatków, które mogłyby urozmaicić moje stylizacje. Bardzo cenię sobie oryginalny styl i piękne przedmioty, które przyciągają wzrok. Uznałam, że najwyższy czas, by poszukać sobie jakichś nowych dodatków. Jakiś czas temu natrafiłam na biżuterię wykonaną z kamieni naturalnych. Takie ozdoby od razu mnie zachwyciły, ponieważ kojarzą mi się z naturą. Byłam bardzo zaskoczona różnorodnością kamieni, z jakich wykonuje się biżuterię.

Tygrysie oko – estetyczne bransoletki

stylowa bransoletka - tygrysie okoZastanawiałam się nad tym, jaki rodzaj biżuterii wybrać. Na co dzień lubię bardziej subtelne dodatki, które dobrze pasują do stroju, jednak go nie przyćmiewają. Postanowiłam więc wybrać sobie jakąś ładną bransoletkę. Musiałam więc zdecydować na to, z jakiego materiału powinna być ona wykonana. Kamienie naturalne są bardzo piękne i świetnie sprawdzają się jako element biżuterii. Mój wzrok od razu przyciągnęła stylowa bransoletka – tygrysie oko jest niezwykle eleganckim kamieniem. Ma przepiękny, głęboki kolor. Występuje w różnych odcieniach brązu, a to moja ulubiona barwa. Dodatkowo widać na nim jaśniejsze, żółte refleksy, które czynią go naprawdę interesującym. Wybrałam bransoletkę wykonaną z niewielkich kuleczek, ponieważ taka wydała mi się najbardziej elegancka. Do jej produkcji wykorzystano bardzo ładne kamienie, które dają naprawdę świetny efekt – żółte refleksy pięknie prezentują się, kiedy padają na nie promienie słoneczne. Na co dzień często wybieram ubrania o jasnych kolorach, na przykład białe, zielone czy beżowe. Do takiej kolorystyki doskonale pasuje tygrysie oko, na co zwróciłam uwagę podczas kupowania biżuterii. Bardzo cenię sobie spójność stylizacji, kieruję się więc nią podczas dobierania ubrań każdego dnia. Nowa bransoletka stanie się ozdobą, która każdego dnia będzie dodawać uroku moim strojom. Bardzo się cieszę, że udało mi się znaleźć taką biżuterię, która doskonale pasuje do mojego stylu.

Bransoletki z naturalnych kamieni bardzo mi się spodobały. Długo się zastanawiałam, zanim wybrałam model, który postanowiłam kupić. W tygrysim oku od razu zwróciłam uwagę na piękne refleksy, które świetnie odbijają światło. Kamienie pięknie się mienią i widać w nich głębię różnych odcieni brązu. Bransoletka z takich kamieni wygląda naprawdę rewelacyjnie, szczególnie kiedy pada na nią naturalne światło. Jej kolor świetnie współgra z ubraniami, które wybieram na co dzień. Myślę, że taki zakup był świetnym pomysłem, bo zyskałam uniwersalną ozdobę.