Każda z nas potrzebuje takiej sukienki. Umawiamy się na randkę i wiele zależy od ubioru, który może rozpalić męskie zmysły albo nieco je ostudzić. Każdy ubiór mówi coś innego. Tak naprawdę to my sterujemy, kiedy chcemy go dopuścić dalej, bo sweterek mówi, że jesteś niedostępna i musi popracować i jeszcze się postarać, a seksowna sukienka pokazuje, że już jesteś gotowa. Dajesz mu tym podświadomy sygnał. Wręcz go kusisz, bo gdy odkrywasz swoje największe atuty, po prostu musi ulec.

Jak dobrać dobrą sukienkę?

seksowne sukienki w sklepieNiezależnie czy to niedawno poznany facet, czy Twój narzeczony czy mąż, są sytuacje, w których takie sukienki są jak najbardziej pożądane. Są idealne na rocznicę ślubu, walentynki, czy jego urodziny. Wybierając taką sukienkę, trzeba być świadomą swoich atutów. Jeśli masz naprawdę piękny biust, warto go wyeksponować odpowiednio dobranym dekoltem, a możesz być pewna, że nie oderwie od Ciebie wzroku. Odkryte ramiona też wiele mówią i pozwalają na delikatny dotyk, dzięki czemu wyzwalają w nim chęć głaskania i całowania. Jeżeli masz piękną figurę, warto, żeby sukienka na Tobie nie wisiała, ale żeby była obcisła i dopasowana, co dodatkowo wyeksponuje Twoje piękne kształty. Jeśli chcesz zakryć pewne niedoskonałości, warto dobrać sukienkę nieco luźniejszą, która optycznie wyszczupli. Kupując seksowne sukienki w sklepie internetowym warto zwrócić uwagę na rozmiar, zdarzają się rozmiary uniwersalne, które dzięki elastycznemu materiałowi dopasowują się do sylwetki. Najgorzej, jeśli kupując sukienkę o rozmiarze na przykład m, tak jak zawsze, okaże się, że rozmiarówka jest inna. Wtedy bez problemu możesz zwrócić sukienkę i zamienić na większą czy mniejszą, ale stracisz czas. Jeśli chcesz ją na konkretną okazję, to lepiej nie czekaj na ostatnią chwilę, bo będziesz musiała na szybko wygrzebać z szafy jakąś starą sukienkę. A przecież ta okazja jest wyjątkowa. Pamiętaj, że najbardziej na zmysły działają sukienki czarne i czerwone, ale inne kolory też świetnie mogą działać. Popularne są sukienki niebieskie, białe, a jeśli to wyjątkowy wieczór to także srebrne i złote.

Tak naprawdę, to nie szaty zdobią człowieka, ale odwrotnie. Sukienka załatwi połowę pracy, ale najważniejsze jest to, jak ją będziesz wypełniać. Po pierwsze ważne są Twoje kształty, dlatego tak znaczące jest, aby dobrze dopasować sukienkę do figury. Kupując w internecie, pamiętaj, że modelka ma zupełnie inną figurę niż Ty. Po drugie, ważne jak się będziesz zachowywać, tak naprawdę to mówi najwięcej i kusi faceta. Na randce uśmiechaj się i kuś, a on będzie Twój.