Ostatnio z żoną obchodziliśmy rocznicę ślubu. Przyznam, byłem bardzo zabiegany i tego dnia szybko wybiegłem do pracy, kiedy małżonka jeszcze spała. Po paru godzinach dopiero, przypomniało mi się, jak ogromną gafę popełniłem i zacząłem się zastanawiać, jak w szybki sposób to odkręcić. Niestety, nie miałem pomysłu, za to moja koleżanka z pracy podsunęła mi pewne rozwiązanie.

Zakup kwiatów na dowóz

kwiaty na dowóz w białymstokuOd koleżanki dowiedziałem się, że jest kwiaciarnia która może zrealizować zamówienie priorytetowo, jeszcze w tym samym dniu. Wiedziałem, że żona jest już w pracy, więc musiałem zamówić je do jej biura. Na szczęście kwiaty na dowóz w Białymstoku uratowały mnie. Jednak stresowałem się trochę, bo nie wiedziałem, na jakie się zdecydować i które będą odpowiednie na rocznicę. Na szczęście wszystkiego dowiedziałem się przez telefon. Miła pani konsultantka uspokoiła mnie i rozwiała moje obawy. Powiedziałem jej, na jaką okazję potrzebne mi kwiaty i zaczęłam opowiadać o kompozycjach. Otrzymałem kilka wzorów poprzez MMS, dzięki czemu mogłem bliżej przyjrzeć się kwiatom. Zdecydowałem się na różowe różyczki umieszczone w koszyku dekoracyjnym z gąbką florystyczną. Nie było też problemu, aby dołączyć liścik z dedykacją. Firma posiadała w ofercie kilka gotowych wersji dedykacji, jednak ja wolałem zdecydować sam. Chwilkę mi to zajęło i przesłałem poprzez MMS zdjęcie kwiatów, które wybrałem oraz tekst z życzeniami. Dowiedziałem się, że żona otrzyma kwiatki za około dwie godziny. Niczego się nie spodziewała, dlatego też byłem ciekaw jej reakcji. Kurier kwiatowy dotarł na czas. Podałem adres firmy i numer pokoju w którym pracuje żona. Od razu otrzymałem telefon z podziękowaniem. Kwiaty wyglądały o wiele lepiej niż na zdjęciu. Żona była zachwycona i dziękowała za nie przez 15 minut. Koleżanki z jej pracy również zachwycały się kompozycją. Wszystkie przyszły do biura, by móc je podziwiać. Zastanawiały się, czy żona zostawi je w pracy, jednak uznała, że koniecznie muszą pojawić się u nas w domu. Chciała pokazać je dzieciom i swoim koleżankom.

Gdy zobaczyłem kwiaty na żywo, sam byłem mile zaskoczony. Były świeże, pięknie pachniały i ozdabiały nasz stół w salonie. Liścik wykonano bardzo estetycznie, wypisano dedykację ozdobnymi literkami i przyozdobiono wstążką. Byliśmy w szoku, że kwiaty wytrzymały bardzo długo. Nie więdły i pięknie wyglądały przez długi czas. Widać, że firma ta wkłada całe swoje serce w swoją pracę. Teraz już wiem, że na kolejną rocznice również zdecyduję się na usługi tej kwiaciarni.