Mogę się mylić, ale myślę, że DJ na wesele to już nie tak bardzo popularna opcja. Dzisiaj królują zespoły weselne, które radzą sobie doskonale przy różnych wydarzeniach. Nie chciałem dłużej się nad tym szczerze mówiąc zastanawiać, bo za rok miałem mieć swój ślub i swoje wesele i do tego czasu musi być wszystko zaplanowane. 

Wesele – jak je zorganizować?

zespół na wesele w mazowieckimNa pewno zespół na wesele trzeba będzie znaleźć gdzieś w naszym województwie. Już nawet nie w miejscowości, bo mimo tego, że mieszkaliśmy w Warszawie, to nadal uważam, że wiele zespołów działa także pod Warszawą, na które warto jest zwrócić uwagę. W Mazowieckim na pewno uda mi się wybrać dobry zespół. Po pierwsze zamierzałem przesłuchać parę utworów, które mają w swoim repertuarze. Nie ukrywajmy, większość utworów to covery znanych piosenek, więc na pewno trzeba mieć na uwadze wiele kwestii. Zespół na wesele w Mazowieckim na pewno musi sobie poradzić dość dobrze z różnymi gośćmi. Ja na przykład byłem bardzo zadowolony z wielu możliwości. Powoli warto zastanowić się nad zbieraniem pieniędzy na taki zespół. Po pierwsze musiałem na pewno mieć minimum pięć tysięcy złotych, bo tyle mniej więcej kosztuje taka atrakcja na wesele. Zespół na wesele, który działa w województwie Mazowieckim z całą pewnością będzie popularną opcją. Nas bardziej interesowała muzyka jazzowa, więc tutaj już mieliśmy ograniczone pole manewru. Dzisiaj każdy przecież chce bawić się świetnie, zwłaszcza na weselu. Wymagania mają całkiem spore co do jedzenia, miejsca odbywania się wydarzenia, czy właśnie muzyki, więc na pewno muszę sobie jakoś z tym dobrze poradzić. Wiem, że zespół na wesele w Mazowieckim sprosta wszystkim moim oczekiwaniom. Wychodziłem z założenia, że jak mam się dobrze bawić, to na pewno muszę zapłacić więcej niż przeciętna stawka za muzykę na weselu. Mogłem wziąć DJa, ale na pewno nie będzie on tak rozrywkowy jak dobry zespół, który zagra, ale jeszcze wprowadza parę animacji do naszego wydarzenia. Z całą pewnością zespół na wesele ma kilka sprawdzonych sztuczek, które pozwalają na kompleksowe prowadzenie imprez. Zespoły na wesele mają przed sobą poważne zadanie.

Jak rozmawiałem z jednym zespołem to faktycznie miał spore doświadczenie w muzyce jazzowej, więc już u mnie zapunktował. Teraz wystarczyło jeszcze podpisać umowę, czyli dopiąć wszystkie formalności i już mogłem cieszyć się znalezieniem odpowiedniej osoby na nasze wydarzenie. Nie mogłem się doczekać aby sprawdzić, jak radzi sobie zespół na wesele na żywo. Na to jednak musiałem jeszcze trochę poczekać.