Popularność medycznej marihuany nieprzerwanie rośnie, podobnie jak zapotrzebowanie na nią. Do Polski trafiła niedawno pierwsza jej partia, jednak rozeszła się w tak błyskawicznym tempie, że konieczne było zamówienie kolejnej, niemal dwa razy większej. Przeprowadzone badania naukowe, dowiodły, że jej działanie nie tylko uśmierza ból, ale jest ona pomocna przy wielu schorzeniach. 

Nasiona medycznej marihuany 

marihuana medyczna - nasionaMimo, iż zabroniona jest hodowla medycznej marihuany, nawet na własny użytek, to obrót nasionami jest jak najbardziej legalny. Tyczy się to również ich posiadania. Medyczna marihuana, w swoim składzie nie zawiera tak dużo THC, jak popularne odmiany, nieuznawane za medyczne. Zatem nie mają działania odurzającego. Osobom chorym na raka pozwala ograniczyć stosowanie silnych środków przeciwbólowych, a także morfiny. Warto też zauważyć, że wycisza i powoduje stan odprężenia, bez uczucia tak zwanego „haju”. Nasiona medycznej marihuany są dostępne w sklepach internetowych, jest ich naprawdę sporo dlatego też warto zapoznać się z ofertą każdego z nich, by wybrać ten z najlepszym i najbardziej nam odpowiadającym asortymentem. Co najważniejsze – nasiona medycznej marihuany są tanie i zapłacimy za nie kilkanaście złotych, a jeśli zdecydujemy się na zakup kilku sztuk, cena będzie jeszcze niższa. Portale aukcyjne i społecznościowe są zasypane ofertami sprzedaży nasion medycznej marihuany, jednak nie warto z nich korzystać, ponieważ nie wiemy tak naprawdę i nie mamy żadnej gwarancji, co tak naprawdę kupujemy i od kogo. Dlatego jedynym miejscem, gdzie warto kupować nasiona marihuany są profesjonalne sklepy internetowe, które sprzedają nasiona certyfikowane od najlepszych producentów, zawsze świeże i sprawdzone. Wpisując w naszą wyszukiwarkę frazę marihuana medyczna – nasiona na pewno dotrzemy do sklepu, który zaoferuje nam ziarna najwyższej jakości. Nasiona medycznej marihuany możemy przechowywać przez wiele lat, ale wyłącznie pod warunkiem, że będą one w odpowiednio niskiej temperaturze. Miejscem stworzonym do ich przechowywania jest lodówka, ale najlepiej jej mniejsza wersja, posiadająca funkcję regulowania temperatury. 

Nasiona marihuany muszą być świeże, ponieważ w przeciwnym razie stracą swoje właściwości i nie będą zdolne do wydania plonu. Dlatego warto zawsze sprawdzić, czy dany sklep zawsze oznacza swoje nasiona terminem przydatności. Jeśli tak nie jest, lepiej od razu zrezygnujmy z zakupu. Trzeba też zweryfikować od jakiego producenta pochodzą nasiona i czy jest on renomowany.