Palenie suszu konopnego CBD, czyli legalnej marihuany nie jest sposobem, jaki pomoże nam pozyskać w sposób efektywny, bogactwo składników aktywnych, jakie zawiera. Jest tak, albowiem temperatura spalania sięga niemal tysiąca stopni, co dla suszu jest zdecydowanie za wysoką wartością, w związku z czym ulega spopieleniu, zanim substancje czynne zdążą się uwolnić.

Kultowe stacjonarne Volcano

sprawdzony vaporizer volcanoJeżeli chcemy zakupić waporyzator, najpierw należy dokonać wyboru, czy bardziej odpowiada nam jego wersja stacjonarna, czy może przenośna. Jeżeli wybór padł na pierwszą opcję, to zdecydowanie warto zainteresować się vaporizerem Volcano, który dorobił się już miana legendy. To solidne urządzenie wykonane w sposób estetyczny i niezwykle wydajne. Jego wysokość to około dwudziestu centymetrów, a szerokość o połowę mniejsza, zatem z łatwością zmieści się na stole, półce, a gdy zajdzie potrzeba – nawet w dłoniach. Siłą tego urządzenia jest fakt iż jest zasilane prądem, co z kolei sprawia, że generuje dużo większą moc niż urządzenia stacjonarne. Jakie to ma znaczenie? Fundamentalne, albowiem od mocy zależy efektywność wytwarzania pary, a także jej jakość. A zarówno ilości, jak i jakości pary wyprodukowanej w Volcano, nie da się porównać z żadnym przenośnym urządzeniem. W przypadku stacjonarnych urządzeń nie mamy do czynienia z baterią, a zasilaniem elektrycznym więc jest zawsze gotowe do pracy. Sprawdzony vaporizer Volcano możemy kupić za około 1000-1200 złotych – w przypadku najtańszych modeli. Natomiast im bardziej zaawansowana wersja, tym wyższa cena, toteż najlepsze urządzenia możemy kupić za około 2500-3000 złotych. W nich, poddawać waporyzacji możemy nie tylko produkty konopne z CBD, ale także korzystać z olejków aromaterapeutycznych i lekarstw, które są przeznaczone dla osób cierpiących na różnego rodzaju choroby pulmonologiczne. Być może cena waporyzatorów Volcano nie jest niska, ale są zdecydowanie jej warte. Bowiem porównując je z innymi urządzeniami stacjonarnymi i przenośnymi – żadne z nich nie produkuje tak dużych ilości wysokojakościowej pary wodnej. Przy czym zaznaczyć należy iż powstaje ona już w kilkanaście sekund.

Vaporizery Volcano są urządzeniami atestowanymi i certyfikowanymi, a co najważniejsze – ciągle cieszą się największym zaufaniem konsumentów i to nie tylko w naszym kraju. Ich parametry techniczne również mówią wiele i wystarczy je porównać z parametrami innego, dowolnie wybranego urządzenia do waporyzacji, by zrozumieć iż jest ono zdecydowanie najlepsze.