Większość z nas zwraca uwagę na to, jakie ktoś ma włosy już przy pierwszym spotkaniu. Zauważamy, czy ktoś ma gęste, długie pukle, krótkiego jeża, czy urocze, kręcone loki. W reklamach często słyszymy, że jeśli chcemy o nie dbać, musimy używać specjalnych szamponów, odżywek, masek i wielu innych kosmetyków. Znaczenie ma także to, w jaki sposób je rozczesujemy i upinamy. Mimo wielu zabiegów i starań niektórzy nadal mają cienkie, oklapnięte włosy albo widoczne przerzedzenia.

Naturalne włosy, chociaż nie własne

włosy naturalne doczepianeJeśli natura nie obdarzyła nas gęstymi włosami albo dokuczają nam przerzedzenia z powodu zaburzeń hormonalnych lub innych problemów zdrowotnych, możemy poradzić sobie poradzić w inny sposób. W przypadku zupełnego braku włosów lub łysienia plackowatego sprawdzą się peruki i specjalne systemy. Nie wszyscy jednak muszą decydować się na takie rozwiązania. Gdy brakuje nam objętości u nasady, możemy zdecydować się na popularną i bezinwazyjną metodę clip-in. Polega ona na wczepianiu w nasze naturalne pasma dopinek na taśmach, zakończonych klipsem lub spineczką. Nie obciążamy wówczas naszych cebulek, nie wyrywamy cennych włosów, nie napinamy i nie naciągamy skóry głowy. Taka metoda nadaje się nie tylko do poprawiania objętości, ale również do przedłużania, w tym pozwala osiągnąć efekt ombre hair bez farbowania naszych i tak już sfatygowanych włosów. Możemy zafundować kilka takich wpinek dziecku i nastolatkowi, jeśli marzą o kolorowej fryzurze na wakacje. W razie czego zawsze będzie można szybko je ściągnąć w domu, gdyby na przykład okazało się, że regulamin szkoły nie pozwala na takie dodatki. Włosy naturalne doczepiane na takich spinkach stworzą najlepszy efekt i autentycznie będą wyglądały jak nasze. Głównymi zaletami clip-inów są: atrakcyjna cena zabiegu, możliwość doczepienia taśm samodzielnie w domu lub przez profesjonalistę w salonie, natychmiastowy efekt przedłużenia i zagęszczenia, możliwość tworzenia wielu upięć, a także nieinwazyjny charakter doczepiania.

Z ofertą doczepek na taśmach możemy zapoznać się w salonie partnerskim albo w domowym zaciszu, korzystając z dostępu do internetu. Na godnej zaufania stronie sprzedającej dopinki znajdziemy galerię z oferowanymi produktami, dokładny opis zawierający instrukcję postępowania, a także użyteczne informacje na powiązane tematy. Dzięki metodzie clip-in możemy zmienić naszą fryzurę na krótko lub na dłużej, przy czym sam zabieg trwa maksymalnie parę godzin. Wybór dobrej jakości dopinek zagwarantuje nam osiągnięcie oczekiwanego efektu.