Po wielu latach wreszcie doczekaliśmy się z mężem remontu mieszkania. Był to nasz pierwszy remont w mieszkaniu, które kupiliśmy na rynku wtórnym, więc tym remontem mieliśmy się pozbyć reszty aranżacji wnętrza, która pozostała po poprzednich właścicielach. Największą metamorfozę miała przejść nasza sypialnia i salon. Chciałam aby w całym mieszkaniu były meble tapicerowane. Musiałam tylko znaleźć takie, które będę pasowały do stylizacji całego wnętrza i mieszkania. Już teraz rozpoczęłam poszukiwania czegoś odpowiedniego.

Kupno mebli tapicerowanych wersal

meble tapicerowane wersalNa rynku jest bardzo dużo tego typu mebli tapicerowanych. Długo chodziłam po sklepach, żeby znaleźć coś odpowiedniego. W końcu poradziłam się mojej przyjaciółki, która doradziła mi, że najlepsze są meble tapicerowane wersal. Powiedziała mi, że w sama ma w domu bardzo wiele takich mebli i jest z nich bardzo zadowolona. Tapicerka jest wysokiej jakości. Wykonana z bardzo miękkiego materiału, miłego i delikatnego w dotyku. Bardzo łatwo jest takie meble również utrzymać w czystości. Zobaczyłam jak wyglądają takie meble tapicerowane wersal u niej w domu. Były naprawdę eleganckie i komfortowe. Podnóżki i stelaże były wykonane z wytrzymałego i trwałego drewna. Sofa i fotele wyłożone były w środku miękką pianką. Następnym razem, kiedy poszłam do sklepu meblowego, od razu zapytałam o tego typu meble tapicerowane. Oferta mebli wersal była bardzo duża. Mogłam zakupić od razu całe komplety mebli do poszczególnych pomieszczeń lub zdecydować się na samodzielny dobór poszczególnych elementów do siebie. Skorzystałam z tej pierwszej opcji. Sprzedawca zapewniał mnie, że wybrane przeze mnie meble są trwałe i wytrzymałe. W związku z tym objęte są kilkuletnią gwarancją na wszelkie elementy. Meble na które się zdecydowałam miały dodatkowo eleganckie obszycia brzegów, dzięki czemu całość była gustownie wykończona. Meble były dopracowane w każdym calu i prezentowały się naprawdę bardzo ładnie. Już kilka dni później, zakupione przeze mnie meble zostały dostarczone do mojego mieszkania.

Byłam z nich bardzo zadowolona. Kiedy remont dobiegł końca mieszkanie nabrało kunsztu i elegancji, a meble były tego bardzo ważnym elementem. Mąż również był z nich zadowolony, ponieważ były wygodne, a sofa i kanapa były tak dopasowane, że było wygodnie z nich korzystać. Tapicerka okazała się plamoodporna i nie absorbowała płynów, dzięki czemu meble były łatwe w utrzymaniu czystości i nie wymagały specjalnego traktowania. Można je było czyścić zarówno na mokro jak i na sucho.