Urządzając pokój dla swojego nastoletniego syna przekonaliśmy się, że każdy jego element może mieć duże znaczenie dla ogólnego wystroju. Staraliśmy się stworzyć ciekawe pomieszczenie, które byłoby komfortowe oraz funkcjonalne. Chcieliśmy również, aby było całkowicie dopasowane do upodobań syna, żeby czuł się w nim dobrze każdego dnia. Po wybraniu wyglądu ścian oraz podłogi i zakupieniu mebli przyszedł czas na wybór różnorodnych dodatków oraz innych przydatnych rzeczy, dzięki którym pokój wygląda lepiej.

Młodzieżowe łóżko z kolorową narzutą

kolorowe narzuty na łóżko młodzieżoweCzasami można znaleźć takie przedmioty, które są nie tylko ładne, ale również bardzo praktyczne. Do takich z pewnością należą kolorowe narzuty na łóżko młodzieżowe, dzięki którym można o wiele łatwiej zaprowadzić porządek w tym pomieszczeniu. Chcieliśmy, aby taki koc mógł również posłużyć za dodatkowe przykrycie, dlatego staraliśmy się wybrać taką narzutę, która została wykonana z przyjemnego w dotyku materiału. Wybór motywu zostawiliśmy synowi, to w końcu jego pokój i to jemu powinien się najbardziej podobać jego wystrój. Wybrał bardzo ciekawy, geometryczny wzór w kolorystyce bardzo pasującej do barw, jakie dominują w tym pomieszczeniu. Dzięki temu całość doskonale się prezentuje. Rozłożenie narzuty na łóżku w ciągu dnia sprawia, że pokój wydaje się być bardziej schludny oraz uporządkowany. Bardzo dużą zaletą narzut na łóżko jest to, że nie tylko chronią pościel przed zabrudzeniem oraz pozwalają ją ukryć i uporządkować, ale także mogą spełniać funkcję dodatkowego okrycia. Dzięki temu w chłodniejsze dni nie musimy się martwić, że synowi będzie zimno. Taki koc doskonale nadaje się również do tego, aby przykryć się nim podczas drzemki – przecież o wiele lepiej drzemie się pod przyjemnym w dotyku kocem. Wybierając razem z synem wzór, który mu się podoba natrafiliśmy na bardzo wiele ciekawych motywów, dzięki czemu będziemy mogli znaleźć coś, co się mu spodoba, kiedy ta narzuta mu się już znudzi.

Narzuta stanowi nie tylko bardzo praktyczny element pokoju młodzieżowego, ale również może być jego ozdobą. Jest bardzo przydatna, kiedy do nastolatka wpadają niezapowiedziani goście i trzeba szybko uczynić jego pokój bardziej uporządkowanym. Takie dodatkowe okrycie łóżka zapewni mu więc nie tylko schludny wygląd, ale również uchroni pościel przed zabrudzeniem w ciągu dnia. Poza tym wybrany przez naszego syna wzór wygląda świetnie i sprawia, że pomieszczenie wygląda o wiele ciekawiej. Jest to więc również praktyczna dekoracja pokoju młodzieżowego.