Jestem przedstawicielem handlowy firmy fotowoltaicznej. W związku z moją pracą bardzo często podróżuje po całym kraju. Mój szef nie zapewnia mi noclegów, dlatego przy każdej delegacji muszę sam znajdować sobie odpowiedni pokój w hotelu. Bardzo zależy mi przy tym na wygodnie i komforcie, ale przy tym nie lubię przepłacać za pokój w którym spędzam tylko kilka godzin w nocy, dlatego zdecydowanie wybieram noclegi pracownicze, gdzieś na obrzeżach miast, z dala od centrum, a co za tym idzie, wysokich cen.

Znalazłem korzystny nocleg w Opolu

korzystne noclegi pracownicze - opoleNajbliższą delegację miałem zacząć już za kilka dni. Tym razem przełoży wysłał mnie na tydzień do Opola. Zacząłem więc poszukiwania odpowiedniego miejsca na nocleg już dzisiaj, żeby mieć pewność, że po przyjeździe na miejsce od razu będę mógł się odświeżyć i iść do pracy. Traf chciał, że za szybą swojego samochodu znalazłem ulotkę na której było napisane korzystne noclegi pracownicze – opole i okolice. Uznałem to, za bardzo fajny zbieg okoliczności. Na ulotce był podany adres strony internetowej hotelu, który oferował noclegi w Opolu. Od razu odpaliłem komputer i wszedłem na tą stroną, aby zobaczyć czy standard tych pokojów mi odpowiada. Okazało się, że oferują tam naprawdę wygodne i przestronne pokoje, wielkości małej kawalerki. W wybranym przeze mnie terminie miałem do wyboru pokój z pojedynczym lub podwójnym łóżkiem. Wybrałem ten z podwójnym, ponieważ cenię sobie wygodę w łóżku. Jeszcze ważniejsze było dla mnie to, że do pokoju przynależała prywatna łazienka, co nie zawsze się zdarza w hotelach, które oferują pokoje pracownicze. Kolejną zaletą tego miejsca była jego lokalizacja. Hotel mieścił się nie przy głównej drodze, ale blisko centrum z dobrym dojazdem w miejsce, gdzie przez tydzień miałem pracować. Dzięki temu miałem pewność, że nie będę musiał tracić dużo czasu na dojazdy i stanie w korkach. Od razu złożyłem rezerwację w tym miejscu, nawet nie sprawdzając innych możliwości, bo zwyczajnie nie miałem na to czasu.

Jak się już wkrótce przekonałem, to był prawdziwy strzał w dziesiątkę. Pokój, który wynająłem na nocleg okazał się bardzo przestronny i widny. Oprócz łóżka znajdowała się w nim szafka nocna, biurko oraz telewizor, który wieczorem włączałem żeby się zrelaksować. Wynająłem to miejsce a bardzo korzystnej cenie, która nie nadwyrężyła zbytnio mojego budżetu. Jeśli jeszcze kiedyś będę musiał przyjechać do Opola, to z pewnością zamieszkam w tym hotelu, nawet jeśli nie będzie to pobyt związany z moją pracą tylko na przykład urlopem.