Moja córeczka niedługo kończy cztery lata. Do tej pory nie zabierałam jej na żadne uroczystości rodzinne ani przyjęcia, ale ostatnio dostaliśmy zaproszenie na ślub mojej kuzynki i zdecydowaliśmy się z mężem zabrać córeczkę na tą uroczystość. W takiej sytuacji musiałam tylko znaleźć dla niej jakąś ładną i wyjątkową sukieneczkę, w którą ubiorę ją na ślub. Ponieważ zapowiadało się, że w dniu ślubu będzie bardzo gorąco zależało mi na tym, aby zakupiona sukieneczka była wygodna i lekka, a przede wszystkim praktyczna.

Kupiłam córce dzianinową sukienkę wizytową

dzianinowe sukienki wizytowe dla dziewczynekWiedziałam, że w takiej sytuacji najlepiej jest stawiać na sukienki dzianinowe. Dzianinowe sukienki są bardzo miękkie i przewiewne. Świetnie nadają się na upalne i gorące dni, ponieważ taki dzianinowy materiał gwarantuje odpowiednią przewiewność i cyrkulację powietrza. Ciało w dzianinowym materiale praktyczne w ogóle się nie poci, co jest szczególnie istotne w przypadku dzieci, które wiecznie biegają. W jednym ze sklepów z konfekcją dziecięcą zauważyłam na wystawie bardzo ładne dzianinowe sukienki wizytowe dla dziewczynek. Postanowiłem przyjść z córką do tego sklepu i kupić jej jakąś ładną, wizytową sukieneczkę, która będzie pasowała do takiej uroczystości. W tym sklepie był naprawdę bardzo duży wybór takich wizytowych sukienek dla dziewczynek, w różnych rozmiarach, dzięki czemu bez problemu udało mi się znaleźć dla niej odpowiednią sukienkę. Ostatecznie zdecydowałam się zakupić dla córki, delikatną, dzianinową sukieneczkę, rozszerzaną ku dołowi. Dzianina układała się w taki sposób, że sukienka była delikatnie plisowana. Sukienka miała krótki rękawek i praktyczne zapięcie z tyłu na guzik. Dzięki czemu można było bez problemu, szybko i sprawnie ubrać w nią dziecko. Dzianinowy materiał sukienki miał również tą zaletę, że był hipoalergiczny i nie wywoływać na skórze dziecka podrażnień ani alergii. Dodatkowo wybrana przeze mnie sukieneczka okazała się być akurat dostępna w bardzo dobrej, niskiej cenie. Jak się już wkrótce okazało, takie ubranko to był bardzo dobry wybór.

Przede wszystkim zakupiona przeze mnie sukieneczka była bardzo praktyczna w noszeniu. Dziecku było w niej wygodnie, ponieważ nie miała żadnych usztywnień i była przewiewna. Można ją było prać i suszyć mechanicznie, a co najważniejsze materiał dzianinowy po praniu nie wymagał prasowania. Dzianinowy materiał można było także bez problemu wyprać z różnych plam, gdyby dziecko się czymś zaplamiło. Byłam bardzo zadowolona z sukieneczki, którą zakupiłam.