Moja córka niedawno skończyła trzy lata. Uznałam, że to najwyższa pora na zrezygnowanie z butelki ze smoczkiem. Ponieważ córka bardzo często piła na spacerkach i podczas domowych zabaw potrzebowałam kupić jej specjalny kubeczek z którego będzie bezproblemowo piła napoje. Zwykłe butelki z ustnikami nie zdawały egzaminu, ponieważ córka i tak rozlewała z nich picie. Pamiętałam, że jeszcze kiedy ja byłam dzieckiem modny były kubki niekapki dla dzieci. Postanowiłam kupić taki kubeczek dla mojej córki.

Zalety kubków niekapków Lovi

kubek niekapek canpol dla dzieciPodstawową zaletą kubków niekapków jest fakt, że dziecko musi zassać ustnik, aby z kubeczka poleciało picie. W innym przypadku, nawet jeśli kubek zostanie odwrócony do góry nogami napój nie wyleje się. Jest to technika podobna do korzystania ze smoczka, dlatego jest to dla dziecka intuicyjne. Jednocześnie ustnik nie przypomina w nim smoczka, jest twardy i stabilny, dzięki czemu dopasowany jest dla starszych dzieci. Znajoma mama poleciła mi, że najlepszy jest kubek niekapek lovi dla dzieci. Sprawdziłam jakie są dodatkowe zalety tego typu kubeczków. Oprócz wszystkich wymienionych wyżej cech, kubeczki lovi miały unikalny kształt oraz dwie rączki do trzymania, tak aby dziecko było w stanie samodzielnie przytrzymać kubeczek i pić. Był odpowiednio wyprofilowany dzięki czemu był stabilny i nie przewracał się nawet jeśli dziecko krzywo go odłożyło. Kolejną zaletą kubeczków lovi było ich wykonanie. Wykonane były z dopuszczonego do kontaktu z żywnością silikonu. W odróżnieniu od innych kubków tego rodzaju można je było wyparzać, dzięki czemu były higieniczne. Dodatkową higieniczność ustnika zapewniała specjalna nakładka na ustnik. Można nią było zatkać ustnik wtedy, kiedy dziecko nie korzystało z kubeczka. Kubeczki lovi dostępne były w wielu wariantach kolorystyczny i miały różną pojemność. Wybrałem dla mojej córki odpowiedni kubek niekapek i zamówiłam go. Taki kubek niekapek okazał się bardzo dobrym wyborem.

Zakupiony przeze mnie kubeczek okazał się praktyczny i wygodny w użyciu. Córka nie miała problemów z piciem z takiego kubeczka. Ustnik nie zatykał się i dziecko mogło swobodnie z niego pić zarówno mniej jak i bardziej gęste napoje. Kubek był tak skonstruowany, że bardzo łatwo było utrzymać go w czystości. Pokrywka chroniła przed zabrudzeniami, dlatego z powodzeniem można było z niego korzystać zarówno w domu jak i podczas spacerków. Byłam bardzo zadowolona z tego kubeczka. Szczególnie, że udało mi się go dostać w naprawdę przystępnej, niskiej cenie.