Już bardzo niedługo odbędzie się nasze wesele i ślub. Nie mogę doczekać się tej chwili, jestem taka szczęśliwa, że już niedługo zostanę prawowita małżonka mojego ukochanego mężczyzny i razem będziemy kroczyć przez życie aż do końca świata. Ciesze się również ogromnie na cała ślubna uroczystość. Przyznam szczerze, ze mocno się napracowałam przy organizacji całej imprezy. Mój narzeczony sporo pomagał, ale jednak większość przygotowań spadła na moje barki, bo miałam na to więcej czasu. Wszystko będzie wspaniale.

Kurs tańca dla nowożeńców

pierwszy taniec w BydgoszczyWszystko jest dopracowane na ostatni guzik, bardzo zależało mi bowiem an tym, aby nasza impreza weselna była perfekcyjna. taka chwila zdarza się raz w życiu i chcę mieć z tego dnia tylko piękne wspomnienia. Dlatego też cała organizacja ślubu i wesela zajęła nam niemalże dwa lata. Ale dzięki temu udało się zarezerwować najfajniejsza restaurację w naszym mieście. A także najbardziej rozchwytywana kapelę. Moja suknia jest przepiękna. Jeszcze tylko jednak rzecz została nam do załatwienia. Ponieważ żadne z nas nie umie zbyt dobrze tańczyć, postanowiliśmy zapisać się na specjalny kurs tańca dla nowożeńców, aby mój zatańczyć na własnym weselu. Bardzo nam zależało na tym, aby nauczyć się tańczyć pierwszy taniec w Bydgoszczy, ponieważ oboje pochodzimy z tego miasta i tutaj mieszkamy. Na szczęście mieliśmy w czym wybierać, w naszym mieście jest bowiem bardzo dużo dobrych szkół tańca. My zapisaliśmy się na kurs tańca dla nowożeńców do szkoły, w której tańczyć uczyła się nasza znajoma para, która podobnie jak my nigdy nie była zbyt dobra w tych sprawach, a na weselu zatańczyli naprawdę przepięknie., to była dla nas najlepsza rekomendacja. Na szczęście taki kurs tańca trwa bardzo krótko, szybko więc udało nam się nauczyć całkiem nieźle tańczyć. tańczyliśmy na tyle dobrze, że poza pierwszym tańcem każde z nas mogło również przez cała noc tańczyć z miłymi gośćmi. W życiu bym się nie spodziewała, ze jestem w stanie tak dobrze nauczyć się tańczyć, a tutaj proszę – jednak się udało.

Na każdym weselu jednym z najważniejszym momentów jest pierwszy taniec tańczony przez młodą parę. to on rozpoczyna całą imprezę. W tym momencie młoda para jest na świeczniku, dobrze więc, aby umiała nieco tańczyć. Na pewno mogą być tutaj bardzo pomocne profesjonalne kursy tańca dla nowożeńców, które szybko nauczą nas całkiem dobrze tańczyć, dzięki czemu nie najemy się wstydu, kiedy przyjdzie nam tańczyć na własnym weselu. Taki kurs to  niewielki wydatek, a bardzo się przydaje.