Odkąd pamiętam moja mama uwielbia modę. Jak byłam nastolatką to lubiłam spędzać z nią czas, gdyż wieczorami w weekend organizowałyśmy pokaz mody. Obydwie przebierałyśmy się i byłyśmy wtedy modelkami. Szczerze mówiąc nie wiem, czy kiedykolwiek bawiłam się tak dobrze podczas innych imprez. Najważniejsze mieć wspaniałe wspomnienia z dzieciństwa, prawda?

Jakie sukienki preferuję?

sukienki od polskiej projektantkiKiedy wyprowadziłam się z rodzinnego domu, zależało mi, żeby mieć w swoim nowym mieszkaniu garderobę. Uwielbiam sukienki od polskiej projektantki, które otrzymałam od mojej mamy. Można by powiedzieć, że to taka nieformalna tradycja. Na każde święto otrzymuję od mamy sukienki od polskiej projektantki. Nie przeszkadza mi to, ponieważ pracuję jako dziennikarka i dość często wychodzę na kolacje biznesowe, więc na rękę mi jest, iż mam w czym się pokazać. Z resztą odkąd pamiętam uwielbiam nosić sukienki w różnych stylach. Począwszy od sportowego po bardziej eleganckie. Wszystko jest zależne od tego, na jakie spotkanie się wybieram. Często staram się jednak łączyć modę, żeby wyróżniać się z tłumu. Kiedyś tata powiedział, że jestem takim kolorowym ptaszkiem. I faktycznie coś w tym jest. Uwielbiam wyróżniać się w tłumie, nie lubię monotonnych ubrań. Przez większość dni w roku noszę sukienki, ponieważ mam do nich ogromną słabość. Z dumą przyznaję, że dzień wcześniej przygotowuje sobie ubrania, ponieważ spokojnie mogę przemyśleć w ten sposób, co założę oraz jakie dodatki będą pasować. Nie lubię niczego robić w pośpiechu, chociaż niekiedy jestem do tego zmuszana w pracy. Moimi ulubionymi kolorami jest czerwień, biel, czerń, bordo oraz wszelkie odcienie szarego. Mama śmieje się, że powinnam spróbować innych kolorów, ale jakoś nie czuję się w nich specjalnie dobrze. Naprawdę mam sporą ilość sukienek w swojej garderobie, ale nie przeszkadza mi to w żaden sposób. Nie raz dzwonią do mnie przyjaciółki z prośbą, czy mogłabym im pożyczyć jakąś sukienkę, ponieważ nie mają co na siebie założyć czy to na spotkanie zawodowe czy randkę. Zawsze chętnie im pomagam, bo ja wiem, że to działa w obie strony. Tak, więc nie bójcie się eksperymentować z modą.

Cenię sobie w kobietach to, że lubię ubierać się różnorodnie oraz łączyć kilka styli na raz. To niekiedy odważne połączenia, ale ja nie boję się wyzwań. Uważam, że nie powinniśmy się bać. W końcu to, co nosimy, zakładamy na siebie też w jakiś sposób o nas mówi, prawda? Właśnie dlatego uwielbiam zakupy. Często nawet radzę się mamy, czy w czymś będę dobrze wyglądała, ponieważ ma świetne wyczucie stylu.