Od kilkunastu lat prowadzę firmę zajmującą się organizacją uroczystości rodzinnych, eventów oraz imprez promocyjnych związanych z szeroko rozumianą rozrywką i kulturą. Uwielbiam swoją profesję, choć bardzo często muszę pracować pod presją czasu oraz zmagać się z wieloma problemami, zazwyczaj natury technicznej. Niedawno postanowiłam zakupić stoły bankietowe, ponieważ wielu moich klientów nie posiada takich mebli lub chce, abym korzystała z jakichś zniszczonych sprzętów. Okazało się, że moja inwestycja stała się strzałem w dziesiątkę i teraz mam przynajmniej na stałe jeden problem z głowy.

Najlepsze składane stoły

stoły bankietowe składaneW mojej opinii stoły bankietowe powinny znaleźć się w każdym domu. Nie są to bowiem drogie meble, a zawsze mogą się nam przydać. W łatwy sposób możemy je przechowywać w dowolnym kącie piwnicy czy strychu, a gdy będą potrzebne, wystarczy przetrzeć je szmatką, aby wyglądały jak nowe. Osobiście bardzo lubię te sprzęty także dlatego, że są niezwykle lekkie, a przy tym stabilne. Niegdyś bywałam zlana potem podczas układania setek dużych drewnianych stołów na przygotowywane przeze mnie eventy, a teraz rozkładanie mebli stało się łatwizną. Kupione przeze mnie stoły bankietowe składane są na trzy części tej samej wielkości. Sam system złożenia jest banalnie prosty, wystarczy odchylić niewielkie zabezpieczenie, aby swobodnie opuścić metalowe nogi i postawić je na dowolnym podłożu. Polecam inwestować w wyroby koloru białego, ponieważ takie są najtańsze, a przy tym zawsze wyglądają stosownie, niezależnie od sytuacji. Mają jeszcze jeden ważny walor  – kiedy położymy na nie dowolny obrus, biały kolor nie będzie przebijał przez materiał, co nie zawsze jest pewne w przypadku np. czerni, popieli lub granatu. Oczywiście wiele osób unika białych sprzętów, ponieważ uważa, że szybko się brudzą. Zawsze wyśmiewam taki argument i powtarzam, że każdy kolor brudzi się w tym samym stopniu, a sama wolę wiedzieć, co powinnam umyć, aby było czyste, świeże i bezpieczne w użytkowaniu, niż maskować bakterie czy roztocza.

Zarówno osobom organizującym różnorakie wydarzenia kulturalne i rozrywkowe, jak i zwykłym gospodyniom domowym polecam kupno rozkładanych stołów bankietowych. Tego typu meble nie są drogie, a mogą nam bardzo przydać się w wielu sytuacjach. Z pewnością stanowią lepsze rozwiązanie niż ciężkie drewniane stoły po dziadkach chowane na strychach i w piwnicach. Bankietowe meble są przede wszystkim bardzo lekki, a przy tym solidne i łatwe w przenoszeniu oraz rozkładaniu.