Ten powszechnie znany produkt, bardo praktyczny i użyteczny, dostępny w wielu formatach, w postaci ramki a1,  stanowi doskonała ochronę dla różnego rodzaju plakatów i wydruków papierowych. Wykonane z bardzo trwałego i lekkiego materiału, jakim jest aluminium, które z uwagi na swoją strukturę, nie wymaga dodatkowego malowania ani stosowania preparatów konserwujących, ponieważ świetnie prezentuje się w formie surowej. Ramki doskonale wpasowują się do wnętrz mieszkań i w praktyczny sposób umożliwiają ekspozycję treści marketingowych w sklepach.

Łatwe w montażu ramki aluminiowe

aluminiowa ramka owz a1Skrót owz wywodzi się od sposobu wkładania w ramkę różnego rodzaju wydruków. Owz czyli otwórz, włóż i zamknij. Prosty sposób montowania plakatów, łatwa w zawieszeniu ramka oraz skuteczna ochrona przed różnego rodzaju zniszczeniami. Aluminiowa ramka owz a1 świetnie eksponuje różnego rodzaju treści marketingowe, prezentowane w sklepach, na wystawach w galeriach, kinach, czy restauracjach. Wykorzystanie ramki pozwala uniknąć zbędnych problemów, związanych z przymocowaniem wydruku za pomocą szpilek lub taśmy, które nie zapewniają trwałego mocowania. Dodatkowo, w przypadku eksponowania treści na zewnątrz, ramki chronią przed szkodliwym działaniem aury. Wygodne w przymocowaniu na ścianie, wykonane z lekkiego, eleganckiego i trwałego materiału, jakim jest aluminium, świetnie wkomponowują się w różnego rodzaju miejsca oraz przestrzenie użytkowe. Ramki aluminiowe chętnie wykorzystywane są także w domach i mieszkaniach, celem ozdoby i ochrony różnego rodzaju wydruków, zdobiących ściany. Dodatkowo ramki wyposażone są w antyrefleksyjną folię z UV, który chroni plakat, czy inny wydruk przed blaknięciem oraz pozwala na doskonałą ekspozycję i widoczność treści. Wykorzystanie ramek jako ochrony i pomocy w ekspozycji reklamy, czy plakatu wpływa na jej odbiór. Stabilne zabezpieczenie, przyjemne dla oka, przyciąga uwagę ale pozwala też na zachowanie schludnego wyglądu przez wydruki.

Różnego rodzaju sklepy, galerie handlowe, kina, czy restauracje chętnie wykorzystują ramki aluminiowe w celu ekspozycji różnego rodzaju treści drukowanych na papierze. Ramki są łatwe w montażu oraz pozwalają na błyskawiczną wymianę wydruki w ramce, w razie takiej potrzeby. Wygodne w mocowaniu na ścianie, wyposażone w folie antyrefleksyjną z UV, która chroni plakat przed blaknięciem i niszczeniem, przekładają się na estetykę reklamy. Ramki aluminiowe chętnie wykorzystywane są także w mieszkaniach, gdzie świetnie wkomponowują się w różnorodne wnętrza.